Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0Video: Ko Vecgada vakarā likt galdā katrai zodiaka zīmei

No Epadomi arhīva. 2013. gada beigās piedāvājām jums jaunu raidījumu ciklu, kurā uzzinājāt visu par astroloģiju saistībā ar virtuvi un sākām raidījumu sēriju tieši ar Jaunā gada svinību galda klāšanu. Nekas jau nav mainījies - arī 2016. gadu sagaidot, klāsim galdu!Jūs varbūt jautāsiet- kāds gan astroloģijai sakars ar virtuvi un ēdienu? Izrādās- vistiešākais. Atkaribā no tā, kādā zodiaka zīmē esat dzimis (un to, pie kādas stihijas šī zīme pieder), atšķirsies arī ēdienkarte un produkti, kas tajā jāiekļauj.

Tā kā uz sliekšņa jau stāv Jaunais gads, tad arī pirmais, ko jums piedāvāsim, būs četri ēdieni Jaungada svētku galdam, no kuriem katrs vairāk atbilst kādai no četrām stihijām- zeme, gaiss, uguns, ūdens.

Zvaigznēs skatījās un gatavoja sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs ) un Iveta Apškrūma (Epadomi)
Vērtējums: +1