Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0


Video: Astroloģiskā virtuve. Ko likt galdā Skorpionam?

Redakcija
Redakcija
No Epadomi.lv arhīviem. 2014. gada materiāls. Piedāvājam vēlreiz atcerēties "Astroloģiskās virtuves" padomus katrai zīmei. Šis ir Skorpionu laiks (23.oktobris - 22.novembris), bet arī citām zīmēm uz savu sēriju nav jāgaida. Visi 13 raidījumi ŠEIT..


Tātad divpadsmitais cikla raidījums ''Ko likt galdā Skorpionam?". Raidījumā kā ierasts piedāvājam visu, kas svarīgs virtuvē - pamatvērtības un rakstura iezīmes, veselībai svarīgie produkti, iecienītākie ēdieni, galda klāšanas īpatnības, laba vēlējumi un 3 gardas receptes Skorpioniem - zupa, otrais un saldais.

Zvaigznēs skatījās un gatavoja raidījuma idejas autore Iveta Apškrūma un sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs).

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā

Visas 13 cikla sērijas varat noskatīties ŠEIT.
Vērtējums: +1