Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0


Video: Astroloģiskā virtuve: Ko likt galdā Lauvai?

No Epadomi.lv arhīviem. 2014. gada materiāls. Piedāvājam vēlreiz atcerēties "Astroloģiskās virtuves" padomus katrai zīmei. Šis ir Lauvu laiks, bet arī citām zīmēm uz savu sēriju nav jāgaida.- visi 13 raidījumi ŠEIT..

Tātad devītais cikla raidījums ''Ko likt galdā Lauvai?", atkal ir īpašs vairāku iemeslu dēļ. Par Lauvām mums visprecīzāk pastāstīja pati Lauva - astrloloģiskās virtuves videoversijas idejas autore Iveta Apškrūma, bet raidījumā piedalījās vēl kāda viešņa- amerikas latviete, kura tikko atgriezusies uz dzīvi Latvijā, astroloģe un grāmatas Astroloģija virtuvē autore Maija Kollinsa Dambe. Izrādās temats bijis aktuāls jau 2006. gadā.

Bet pārējais kā parasti - raidījumā piedāvājam visu, kas svarīgs virtuvē Lauvai ( 23.jūlijs- 23.augusts)- pamatvērtības un rakstura iezīmes, veselībai svarīgie produkti, iecienītākie ēdieni, galda klāšanas īpatnības, laba vēlējumi un 3 gardas reseptes Lauvai - zupa, otrais un saldais.

Zvaigznēs skatījās un gatavoja sertificēta astroloģe Ilze Reiha (Astrocentrs), Iveta Apškrūma un Maija Kollinsa Dambe.

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā

Visas 13 cikla sērijas varat noskatīties ŠEIT.
Vērtējums: +3