Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0PF Ķekava papildinājusi produktu portfeli ar jaunumiem Līgo svētku galdam

Redakcija
Redakcija

Latvijas vadošais putnu gaļas ražotājs AS Putnu fabrika Ķekava papildinājis produktu portfeli ar vairākiem jauniem produktiem kūpinājumu, gatavās produkcijas un marinētās gaļas segmentos, kas Līgo svētku vakarā priecēs gan tradīciju piekritējus, gan pikantu garšu cienītājus, gan īpašus gardēžus.

Tradīciju piekritējiem PF Ķekava radījusi divu veidu cāļa gaļas grila desiņas. Maigākas garšas cienītājus priecēs grila desiņas ar sieru, kas pildītas ar bagātīgu vietējā piena pārstrādes uzņēmuma "Latvijas Piens" siera pildījumu, bet nedaudz asākai garšai radītas grila desiņas "Spānijas", kurās līdz ar sieru pievienotas dienvidzemēm raksturīgas garšvielas. Jaunums ir arī karsti kūpinātas cāļa gaļas mednieku desiņas.
Pikantu garšu cienītājiem izstrādātas divu veidu “Pipardesiņas” - ar asajiem halapenjo pipariem un “Pipardesiņas ar sieru”, kas papildinātas ar nogatavināto cietu sieru “Trikāta”.

Gardēžiem PF Ķekava šogad izstrādājusi īpašu marinētās gaļas līniju sadarbībā ar šefpavāru apvienību Sirmais&Dreibants. Tā piedāvā trīs marinētās gaļas produktus pēc šefpavāru Mārtiņa Sirmā un Ērika Dreibanta izstrādātām garšām: cāļa fileju Vidusjūras marinādē, cāļa stilbus medus un sinepju marinādē un cāļa fileju majonēzes un citronpiparu marinādē. Produktu ražošanā izmantota tikai 100% Latvijā audzēta un pārstrādāta PF Ķekava svaigā cāļa gaļa, bet marinādēs izmantotas augstākās kvalitātes dabīgas izejvielas.

Produkcijas ražošanai PF Ķekava izmanto tikai pašu, Latvijā audzētu cāļu gaļu, ko iegūst no putniem, kas pastāvīgi aug ražotnē. PF Ķekava svaigā cāļa gaļa, kas ir pamata izejviela visos produktos, ir pirmais putnu gaļas segmenta produkts Latvijā, kam piešķirta Nacionālās pārtikas kvalitātes shēmas norāde “Kvalitatīvs produkts” jeb “Zaļā karotīte”. Tā apliecina, ka PF “Ķekava” svaigās gaļas produkcija tiek ražota Latvijā, izmantojot vietējās izejvielas, un atbilst paaugstinātas kvalitātes standartiem.