Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0Staburadzes tortēm radīts jauns iepakojuma dizains

Redakcija
Redakcija

Šogad atzīmējot Staburadze 105 gadu jubileju, kā īpašu dāvanu visiem saldo mirkļu cienītājiem Staburadze sarūpējusi jaunu iepakojuma dizainu visām iecienītajām Staburadze klasiskajām tortēm – Cielaviņa, Kristīne, Roko un citām. Jauno iepakojumu dizaina izstrādē un produktu virzīšanā tirgū investēti 130 tūkstoši eiro.

“Staburadzes jaunais iepakojumu koncepts atspoguļo gadiem krātas un mantotas tradīcijas, kas nodotas no paaudzes paaudzē, veidojot Staburadzi kā Latvijas konditorejas etalonu, kam par godu arī esam piešķīruši Staburadzes logotipam zelta krāsu. Mēs apvienojam klasisko ar mūsdienīgo, kas raksturo Staburadzes produktus un to nebeidzamo vērtību arī mūsdienās,” skaidro Dana Erciņa-Užāne, NP Foods Komunikācijas direktore.

Katrs no Staburadzes toršu iepakojumiem atšķiras ar noteiktu krāsu, kas iezīmē tortes galvenās garšas nianses un jau gadu desmitiem ir asociējušās ar konkrēto torti. Piemēram, Cielaviņai – silti brūnais tonis, savukārt Kristīnei – saulaini dzeltenais. Tā kā nevieni svētki nav iedomājami bez Staburadzes, iepakojumu dizaina centrā ir svētku sajūta, kuru rada romantiskās vinjetes, zeltītie elementi un produkta pasniegšanas veids. Staburadzes klasisko toršu garša ir palikusi nemainīga.

Staburadzes klasiskās tortes – Cielaviņa, Cielaviņa ar lazdu riekstiem, Kristīne, Roko, Kārumniece ar ķiršiem– jau no oktobra sākuma ir nopērkamas jaunajā iepakojuma dizainā “Laima” saldumu veikalos un tirdzniecības vietās visā Latvijā.
SIA “Staburadze konditoreja” ir vadošais konditorejas izstrādājumu ražotājs Latvijā, ko 1910. gadā dibināja Vilhelms Ķuze. Uzņēmumā tiek ražoti produkti ar atpazīstamiem un iecienītiem zīmoliem Staburadze, Pedro un Mammas. Piedāvāto produktu klāstā ietilpst tortes, kūkas, kūciņas, žagariņi, kēksi, pīrāgi, sviestmaizes, salāti, picas un gatavās maltītes. Uzņēmums šobrīd eksportē produkciju uz 12 valstīm.