Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource44), Fid:9, Did:0, useCase: 0


Coca-Cola pie Spices atklāj interaktīvu 3D vides zīmējumu

Redakcija
Redakcija

Coca-Cola pie tirdzniecības centra Spice “A” ieejas, Rīgā, Lielirbes ielā 29, pilsētniekiem un Rīgas viesiem ir atklājusi īpašu 3D vides zīmējumu, kurā cilvēki tiek aicināti fotografēties, sērfojot viļņos kopā ar nāriņu! Zīmējuma 3D kvalitāte ir novērtējama tikai no konkrēta skatu punkta, kas atzīmēts uz ietves. Zīmējumu aptuveni nedēļas garumā veidoja lietuviešu mākslinieks Saulius Gudelevičius un līdzīgi vides objekti šobrīd ir apskatāmi tikai Tallinā un Viļņā. Akcija risinās Coca-Cola vasaras kampaņas “Laimes skūpsts” ietvaros.

“Šis projekts ir unikāls pasaulē un īstenots tikai Baltijas valstīs. Šogad Coca-Cola svin savas īpašās formas stikla pudeles 100 gadu jubileju un šis 3D zīmējums ir īpaša šo svinību sastāvdaļa. Ceru, ka Spices daudzajiem apmeklētājiem patiks izpētīt šo zīmējumu un atrast pareizo skatu punktu, lai novērtētu 3D kvalitāti, kā arī pašiem nostāties uz zīmējumā attēlotā sērfinga dēļa, lai nofotografētos jautrā noskaņā,” saka Ieva Matulaitienė, Coca-Cola mārketinga direktore Baltijas valstīs.

3D zīmējums pie Tirdzniecības centra “Spice” “A” ieejas atradīsies līdz septembra beigām.