Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Krāsas maģija! Radošais zilais, saulainais dzeltenais un karaliskais violetais tonis

"Viss dzīvais tiecas pretī gaismai", – rakstīja dižais I. Gēte. Tik tiesām, nav iespējams iedomāties dzīvi bez krāsām, jo katra no tām var izveidot vajadzīgo garastāvokli, uzdāvināt smaidu vai atgriezt mums radošos spēkus…Iepazīstieties ar interesantiem faktiem par krāsu psiholoģiju un noskaņojieties uz vajadzīgo vilni!

Dzeltenais tonis

Dzeltenā krāsa – spilgta, saulaina, viļņojoša. Tā simbolizē virzību uz priekšu, izraisa jautrību un patīkamas sajūtas. Aktivizējiet garīgo darbību jau no paša rīta, piešķirot savam tēlam dzeltenus toņus vai pagatavojot brokastis šajos toņos. Šis tonis palīdzēs jums koncentrēties, pieņemt ātru un pareizu lēmumu, kā arī uzlabot atmiņu, ja jums nepieciešams iegaumēt liela apjoma informāciju. lai uzmundrinātos, ieejiet dušā ar dušas želeju dzeltenā krāsā, kas dāvās jums jaunus spēkus un saulainas dienas enerģiju!

Uzvelkot dzeltenu kleitu vai dzeltenu šalli, esiet gatavas tam, ka sabiedrībā jūs spīdēsiet un būsiet uzmanības centrā, jo dzeltenais tonis piešķirs jums pārliecību par sevi, piesaistīs uzmanību un vēl ilgi paliks apkārtējo atmiņās.

Jūs esat optimiste un laipni izturaties pret cilvēkiem? Tad jūsu tonis ir dzeltenais. Tas ne tikai iemācīs jums ne tikai vēl vairāk priecāties par dzīvi, bet arī palīdzēs pieņemt citu cilvēku idejas un viedokļus. Cilvēkiem, kam patīk dzeltenā krāsa, ir ļoti sabiedriski, ziņkārīgi, drosmīgi un oriģināli.

Cenšaties savest kārtībā savu figūru? To paveikt jums plaīdzēs dzeltenais tonis! tas veicina gremošanas sistēmas darbību un spēlē svarīgu lomu tauku pārstrādē.

Savukārt dzeltenu toni nav ieteicams izvēlēties istabai, kurā jūs vēlaties mierīgi aizmigt. Vēl izvairieties no netīriem dzelteniem toņiem, savādāk jūs riskējat iegūt tieši pretēju efektu.

Zilais tonis

Zilais tonis – vēss, mierīgs, gaisīgs. Tas simbolizē tīrību, saprātu, pastāvību un maigumu, bet gaiši zilais tonis - tas ir viss nesasniedzamais un brīnišķīgais mūsu dzīvē. Kopā ar šo toni jūs varēsiet pārvarēt kautrību un bailes uzstāties auditorijas priekšā, bet ar tirkizzilo krāsu jūs sasniegsiet neiedomājamus augstumus oratoru mākslā!

Istabā ar sienām, kas nokrāsotas zilos toņos, iededziniet sveci vai lampu, ļaujiet domām aiznest jūs tālu projām un mierīgi padomāt. Un kas zina, pilnīgi iespējams, jums galvā ienāks kaut kāda ģeniāla ideja! Jo zilais tonis simbolizē radošo enerģiju. Tikai necentieties ļaunprātīgi izmantoto šo toni, ja vēlaties būt tonusā un uzspēt izdarīt daudzas lietas dienas laikā. Pārmērīgs šī toņa daudzums var izraisīt slinkumu un apātiju.

Jums patīk zilais tonis? Tad pārsteidzošā veidā jūsos apvienots konservatīvisms un stingrība. Jūs pieņemat jebkuru lēmumu, tikai rūpīgi apdomājot to.

Sapņojiet kopā ar zilo toni, un tas dāvās jums spārnus!

Violetais tonis

Violetais tonis - karalisks, piesātināts, noslēpumains. Tas simbolizē gudrību un briedumu. Neskatoties uz to, ka violetais tonis var viegli pazust starp citiem toņiem, tas ir dziļš un izteiksmīgs tonis. Violetais tonis ļaus vienmēr jums izskatīties grezni, jo kopš seniem laikiem violetais tonis vienmēr tika iekļauts karaļu un garīdznieku apģērbā.

Ar violeto toni jūs bez grūtībām varēsiet atmodināt sevī radošo garu, jo tas saistīts ar artistiskumu, dižām idejām un intuīciju.

Ja jūs esat radoša personība, tad jūsu garderobē visticamāk jau ir daži apģērbi vai aksesuāri violetos toņos.

Nespējat atrast līdzsvaru starp materiālām vajadzībām un dvēseles aicinājumu? Vērsieties pēc palīdzības pie violetā toņa. Tas palīdzēs jums atrast savu ceļu, apvienojot ķermeni un garu, centienus un iespējas. Ar šī toņa palīdzību jūs uztversiet visu notiekošo ar mierīgu sirdi un nesatricināmu mieru.

Krītot izmisumā, zaudējot ticību un pašcieņu, izvietojiet sev apkārt priekšmetus violetos toņos. Tikai nepārcentieties: ja violetā toņa būs pārāk daudz, tas spēj izraisīt melanholiju. Ja jums patīk violets tonis, jūs esat harmoniski attīstīta personība, ļoti emocionāla un jutīga. Tas liecina par ļoti lielu garīgumu un delikātumu.

Izvēlieties savu krāsu un esiet harmoniskas!

Iepazīsti Faberlic - skābekļa kosmētiku ar augstu kvalitāti.

Turpinājums sekos!

Lasi arī: Krāsas maģija! Atdzīvinošais zaļais, priecīgais oranžais un labsirdīgais rozā tonis

Http://www.RezervesDALAS24.Lv