Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:11, Did:0, useCase: 0

Foto: Krāšņākā gadsimta balle gaida savus viesus

Balle - tas ir vārds, kas sajūsmina ikvienu sievieti. Balle uzbur svētku sajūtu, ļauj sajusties īpašai un neatkārtojamai. Balle ir iespēja uzvilkt greznu tērpu, apaut augstpapēžu kurpes un, romantiskām valša skaņām skanot, ieslīgt galanta kunga apskāvienos, aizmirstot par ikdienas rūpēm un raizēm.

Gribat izbaudīt krāšņākās gadsimta balles atmosfēru? Jums tāda iespēja ir, jo, sākot no 16.jūlija, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) apskatāma pasaulslavenā modes vēsturnieka Aleksandra Vasiļjeva skaistāko vakartērpu kolekcijas izstāde "Ielūgums uz gadsimta balli. 1915–2015", kas veltīta svētkiem vesela gadsimta garumā un atspoguļo laika posmu no 1915. līdz 2015. gadam. Šī izstāde ir kā ikvienas sievietes sapņa piepildījums: būt, redzēt, izbaudīt.... sajūtot uzreiz visa gadsimta krāsas, formas un līniju gammas.

Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv