Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:12, Did:0, useCase: 0

Dove jaunā dušas želeja – vasaras kokteilis jūsu ķermenim

Redakcija
Redakcija

Dove iepazīstina ar jauno Go Fresh dušas želeju ar mandarīnu un Tiare zieda aromātu. Iedvesmojošais un atsvaidzinošais produkts piešķirs ādai bagātīgu aromātu visas dienas garumā un padarīs katru mazgāšanās reizi par neaizmirstamu skaistuma rituālu. Pateicoties jaunajai un revolucionārajai Dove formulai, kā arī NutriumMoisture™ tehnoloģijai ar dabīgām sastāvdaļām, šis produkts nodrošina mīkstāku un maigāku ādu jau pēc pirmās mazgāšanās reizes.

“Daudzas sievietes labi zina, ko nozīmē sausa āda, kā arī ir pazīstamas ar diskomfortu, niezi un pat sāpēm, ko tā var radīt. Viens no galvenajiem sausas ādas cēloņiem ir saules gaisma, tādēļ ir īpaši svarīgi pievērst uzmanību ādas kopšanai vasarā. Tā kā maiga un veselīga āda ir viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem sievietes labsajūtai, visas Dove dušas želejas ar krēmīgo konsistenci mitrina ķermeni,” stāsta Dove zīmola vadītāja Jūlija Kravčenko.

Parastās dušas želejas un arī pati mazgāšanās padara ādu sausāku. Ja mazgājoties āda netiek mitrināta, tad pēc dušas tā var kļūt vēl sausāka nekā pirms tam. “Sievietēm vajadzētu izmantot iespēju, ko dod Dove jaunā tehnoloģija – mitrinošais krēms apvienojumā ar ķermeņa mazgāšanas līdzekli. Jaunā formula mitrina ādu jau pēc pirmās lietošanas reizes,” apgalvo Jūlija.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv