Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:243, Did:0, useCase: 0

Laiks sev – savai dvēselei un ķermenim

Redakcija
Redakcija

Mūsdienās cilvēki ir tendēti iegrimt darbos un savos ikdienas pienākumos tik ļoti, ka pat aizmirst atvēlēt laiku sev – savai dvēselei un ķermenim. Katram cilvēkam ir savs veids, kā atslēgties no ikdienas rutīnas un darbiem, tās var būt gan brīvdienas ar ģimeni vai draugiem, hobijs vai mājas darbi, grāmatas lasīšana vai kāda fiziska aktivitāte. Viens no izplatītākajiem risinājumiem ir tieši dažādu ūdens un ķermeņa kopšanas procedūru apmeklējums jeb SPA.

Ūdens ir viena no dabas stihijām, kurai ir ne tikai nomierinošs, bet arī dziedniecisks spēks, kā arī laba masāža relaksējošā gaisotnē var nomierināt un atbrīvot praktiski jebkuru. SPA piedāvājums mūsu reģionā ir plašs un dažāds. Sākot ar ūdens parkiem ar dažādām ūdens procedūrām un pirtīm līdz beidzot plaša spektra un tipa masāžām un procedūrām.

Gan Latvijā, gan mūsu kaimiņvalstīs Lietuvā un Igaunijā ir vērā ņemams ūdens parku piedāvājums. Ja ir vēlme, ne tikai relaksēties un izbaudīt ūdens priekus, bet arī doties garākā izbraucienā, tad kaimiņvalstu piedāvātie varianti var būt vilinoši. Protams, arī Rīgas rajonā ir vairākas iespējas, ar visām ūdens atrakcijām un relaksācijas iespējām.
Ja vēliesmieru un klusumu, aktīva darbošanās pa ūdeni neinteresē, tad var apsvērt otru variantu – SP Burbuļvannas, laiska atveldzēšanās baseinā, dažādu veidu pirtis un procedūras, baudot dzērienus un uzkodas. Latvija ir pārbagāta ar pirtīm un lielākām vai mazākām SPA atpūtas iespējām, kas mijas ar lielisku skatu un dabu. Protams, ja ir vēlme pēc tālāka brauciena, tad ar īpaši plašu piedāvājumu izceļas mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi.

Lai atvieglotu atpūtai piemērotākās vietas meklēšanu, iesakām izmantot interneta kuponu portālus, kur ne tikai ir ievietoti populārākie galamērķi, bet arī tiek piedāvātas izdevīgas cenas un kompleksie piedāvājumi. Šādi brīvdienu izmaksas var sākties no aptuveni 100 līdz pat vairākiem simtiem eiro. Ja vienai reizei tas liekas par daudz, tad var palīdzēt ātrais kredīts un šo summu pēc tam var dalītos maksājumos nomaksāt. Pēc šādām brīvdienām gan prāts, gan ķermenis tev būs pateicīgs un ar jaunu sparu varēsi mesties iekšā ikdienas darbos un nedarbos.