Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:417, Did:0, useCase: 0

Nākamā lapa

Viedoklis: Cīnīties pret Krievijas propogandu nav jēgas, jo viņiem ir vairāk naudas un tanku 21.12.2019 14:48


Biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins izplatījis viedokli par viltus ziņām un mediju nozīmi cīņā pret tām. Cīnīties ar Krievijas propagandu, liekot pretī savu, esot aplami, jo Krievijai ir vairāk naudas, vairāk cilvēku un vairāk iespēju. Arī tanku viņiem ir vairāk, mēs viņus nepārkliegsim.

Viedoklis: Padomju gadi mums iemācījuši dzīvot sūdos un laicīgi ienirt 08.11.2019 14:10


Biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins izplatījis viedokli par Padomju mantojumu latviešu psihē un uzvedībā. Par Padomju cilvēku, kurš bija iedzīts sūdos, un iemācīts laicīgi ienirt, bēgot no zobena. Publicējam ievietoto materiālu pilnā apjomā.

Kas ir ASV bezvīzu programma? 27.08.2019 08:33

Neatkarīgi no tā, vai plānojat doties uz Amerikas Savienotajām Valstīm biznesa vai tūrisma nolūkos, jums ir jārēķinās, ka ASV bezvīzu programma vēl nenozīmē to, ka tagad no visām valstīm iespējams doties uz Ameriku absolūti bez nekādas kontroles. Nē, lai dotos uz Amerikas Savienotajām valstīm, jums, pirmkārt, ir jābūt kādas ESTA dalībvalsts pilsonim un, otrkārt, jums jānokārto tā sauktā ESTA vīza uz ASV.

LAMPA izziņo drosmīgu programmu: sarunas un notikumi teju 700 stundu garumā 29.05.2019 11:16

Jau pēc mēneša, 28. un 29. jūnijā, Cēsu pils parkā notiks ikgadējais Sarunu festivāls LAMPA. Šis būs saturiski un pasākumu skaita ziņā bagātākais festivāls LAMPAS vēsturē – vairāk nekā 350 pasākumi divu dienu garumā, kopējam diskusiju un notikumu ilgumam sasniedzot teju 700 stundas. Šogad LAMPA kļūs vēl dinamiskāka, izmēģinot jaunus sarunu formātus, domājot zaļi un trenējot sevī un citos drosmes muskuli. Ieeja ir bez maksas!

Viedoklis: Volodimirs Zeļenskis kardināli mainīs lietu kārtību postpadomju teritorijās 23.04.2019 14:30


Piedāvājam biedrības "Latvietis" aktīvista, vairāku grāmatu un filmu autora, Leonarda Inkina, viedokli par Volodimira (autors raksta Vladimirs) Zeļenska uzvaru Ukrainas prezidenta vēlēšanās. Inkins uzskata, ka Ukraiņi pasaulei ir iedevuši cerību un iespēju veikt pārmaiņas pasaules iekārtojumā. Izmaiņas var būt tik lielas, un to sekas tik ietekmīgas, ka mūsu dzīve var mainīties līdz nepazīšanai. Ievietojam Inkina viedokli pilnā apjomā.

Es pats savas cirsmas cenas noteicējs! 02.04.2019 13:05

Cirsmu pārdošana – tā ir augošu koku pārdošana jeb atļauja kādam citam nocirst jūsu mežā augošus kokus un tālāk tos izmantot pēc saviem ieskatiem. Sludinājumos gan internetā, gan reģionālajā presē redzams, ka pērk cirsmas daudzi, bet kā meža īpašnieks var būt drošs, ka cirsmas cena, ko viņam piedāvā kāda firma, patiešām ir izdevīga?

Valsts prezidenta amatam rosina Edgaru Kramiņu 22.02.2019 11:47

Latvijas Nacionālās Skolotāju savienība (LNSS) sasauc Latvijas 16. Skolotāju kongresu un rosina LR Saeimas deputātus Latvijas Valsts prezidenta amatam virzīt LNSS priekšsēdētāju Dr. paed. Edgaru Kramiņu. Latvijas Nacionālās Skolotāju savienības (LNSS) priekšsēdētājam, Dr. paed. Edgaram Kramiņam ir raksturīga valstiska domāšana. Viņš veic nozīmīgu darbu pedagoģiskās domas veidošanai izglītības politikā, īpašu uzmanību pievēršot tautas garīgajai dimensijai, kas būtiska jaunu valstisku mērķu izvirzīšanā. Viņam piemīt spēja intuitīvi sajust politiskās rīcības kontekstu un attīstības virzienu, kas jo spilgti izpaužas nu jau desmit gadus vadot Latvijas 14. Skolotāju kongresā atjaunotās LNSS darbību.

Izdota grāmata vārda dienu apsveikumiem “Daudz laimes, jubilār!” 25.11.2018 10:43

Latvieši ir viena no tām nedaudzajām tautām plašajā pasaulē, kas svin vārda dienas! Tās pat ir daudz populārākas par dzimšanas dienām, jo kalendārā ieskatās teju ikviens, un, ja dzimšanas dienas datumu parasti zina tikai tuvākie, vārda dienā sumināt arī paziņas ir pavisam viegli – un abpusēji patīkami.

Dievs, svētī Latviju! 18.11.2018 09:02

Ar grandioziem pasākumiem Latvija šodien svin 100 gadu jubileju, kopš neatkarības pasludināšanas 1918. gada 18. novembrī. Īsta neatkarība gan nav bijusi pat ne pusi no svinamo gadu skaita. Novēlot sagaidīt īstos simts un vēl nākamos simts, lai mums viss izdodas un Dievs, svētī Latviju!

Citāds viedoklis: Tramps rīkojas loģiski un ASV prezidentam atbilstoši 14.08.2018 12:42

Piedāvājam biedrības "Latvietis" aktīvista, vairāku grāmatu un filmu autora, Leonarda Inkina, viedokli par ASV prezidenta Donalda Trampa lēmumiem. Inkins uzskata, ka nekā nesaprotama, neloģiska un haotiska vai Krievijai īpaši draudzīga te nav. Tieši otrādi - Tramps darbojas kā īstens ASV prezidents, lieliski aizstāvot savas valsts intereses, tā ietvaros, sakārtojot arī daudzas neloģiskas lietas pasaulē un īpaši Eiropā.

Juris Rekšņa: Latvijā ir daudz priekšnieku, bet nepieciešami vadītāji 11.08.2018 09:14

Šobrīd Latvijā vērojama interesanta situācija, kad lielo uzņēmumu vadītāji nemainīgi ir savos amatos gadiem ilgi, nodrošinot stabilu un sekmīgu darbu, taču valsts iestādēm tik labi nesokas – vadītāji tiek meklēti ilgi, lielākā daļa neiztur atlasi un tie, kas iegūst amatu, nereti jau pēc īsa laika ir spiesti to atstāt. Lai būtu labs vadītājs gan biznesā, gan valsts sektorā, nepietiek tikai ar nozares pārzināšanu, jābūt arī labam psihologam, cilvēku pazinējam un līderim visās šī vārda nozīmēs, uzsver bijušais Valsts policijas priekšnieks, atvaļināts policijas ģenerālis Juris Rekšņa.

Inkins: vara apzināti uztur lielu nelaimīgu, viegli ietekmējamu, vēlētāju skaitu 07.06.2018 14:29

Biedrības „Latvietis” vadītājs Leonards Inkins savā draugiem.lv profilā ievietojis viedokli par tuvojošos priekšvēlēšanu laiku. Publicējam ievietoto materiālu pilnā apjomā. Avots: Draugiem.lv

HELSUS 2018 festivāls jau šosestdien 17.05.2018 19:48

19. maijā, verot vasaras vārtus, tiekamies veselības un garīgā dzīvesveida festivālā “HELSUS 2018”. Festivāla viesiem Uzvaras parka teritorija Jelgavā tiks atvērta no plkst. 10:00 un līdz pat plkst. 01:00, sagaidot arī muzeju nakts viesus mācīsimies, iesaistīsimies, priecāsimies un augsim.

Hokeja Fanu telti pie Kongresu nama atklās Vaira Vīķe – Freiberga 04.05.2018 23:36

Bijusī Latvijas Valsts prezidente Vaira Vīķe – Freiberga 2018. gada 5.maijā plkst. 13:00 atklās Fanutelti pie Rīgas Kongresu nama. Fanuteltī kopā ar faniem no 12:00 būs Latvijas hokeja čempionāta zelta medaļu īpašnieki, HK Kurbads spēlētāji: Martins Lavrovs, Jēkabs Rēdlihs, Uldis Čalpa, Hārdijs Parādnieks, Rihards Remiņš un Juris Upītis.

Imants Ziedonis. Rīta lūgšana 30.04.2018 20:52

Miers sākas ar mani. Imanta Ziedoņa rīta lūgšana iedvesmai un harmonijai.

Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš atklāti par profesijas aizkulisēm 09.04.2018 08:40

Uzņēmīgais un enerģiskais televīzijas pāris Lelde Lietaviete un Aivis Ceriņš, kuri uzkrājuši pieredzi dažādos TV projektos, atzīst, ka ceļu uz panākumiem nodrošina tas, ka viņi neapstājas pie pirmās neizdošanās un vienmēr patur prātā plānu B.

Smagi slimu bērnu ārstniecība līdz pat zivjērgļu vērošana tiešraidē – Galactico labdarības projekta ziedojumu rezultāti 03.04.2018 12:55

2015. gadā uzsāktajā Galactico ziedojumu projektā Labdarības siena – Palīdzēsim kopā saziedoti jau vairāk nekā 30 tūkstoši eiro. Tie palīdzējuši smagi slimu bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai, vecāku uzturēšanās apstākļu uzlabošanai Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, atbalsta sniegšanai bērnu ar īpašām vajadzībām vecākiem un personu ar invaliditāti dzīves kvalitātes uzlabošanai. Tāpat līdzekļi ziedoti arī tādiem labdarības mērķiem, kā dzīvnieku patversmes iemītnieku veterinārajai aprūpei un video tiešraižu nodrošināšanai no aizsargājamo putnu ligzdām.

25. marta sēru karogi. Latvijā un tagad arī Krievijā 02.04.2018 09:40

Klusajā nedēļā redakcijā savas lakmetīgās pārdomas iesūtīja rakstnieks un publicists Jānis Ūdris un Otrajās Lieldienās piedāvājam rakstnieka viedokli par pēdējā laikā notikušo

Draugiem Group sadarbībā ar Ziedot.lv ievieš unikālas ziedojumu dāvanu kartes 27.03.2018 17:18

Lai rosinātu jaunu dāvināšanas kultūru Latvijā, Draugiem Group uzņēmums GiftCard sadarbībā ar ziedošanas platformu Ziedot.lv uzsāk unikālu ziedojumu dāvanu karšu tirdzniecību, kas paredz dāvanas saņēmējam izvēlēties, kam ziedot dāvināto summu.

Latvijas soctīklu populārākās slavenības - basketbolists un modele 19.03.2018 14:36

Ir izveidots popularitātes reitings sociālo tīklu slavenībām Latvijā “Celebrity box” Social Media (SM) TOP100. Pirmajā desmitniekā ierindojas Irēna Straume – grāmatu autore un apģērbu dizainere, modele un TV seja Viktorija Wild, basketbolists Kristaps Porziņģis, videoblogeris Stass Davidovs, Youtubere Nastja Svon, Laima Vaikule (dziedātāja), Anna Grostiņa un Ilvy Kokomo (modeles), Daniels Laizāns (sportists) un Jeļena Ostapenko (sportiste).

Kopējā laimes sajūta Latvijā rekordzema, laime ģimenē vēsturiski augstākā 17.02.2018 10:51

Jaunākajā Amigo laimes indeksā secināts, ka 60% Latvijas iedzīvotāju jūtas laimīgi. Lai arī tas ir labs rādītājs, tomēr joprojām novērojams vispārējās laimes sajūtas kritums. Salīdzinājumam 2016. un 2015. gadā šis rādītājs attiecīgi sasniedza 63% un pat 70%. Vienlaikus saglabājas tendence, ka cilvēku laimes sajūta ģimenē ir augstāka. Ievērojami audzis iedzīvotāju skaits, kas savā ģimenē jūtas ļoti laimīgi, uzrādot vēsturiski augstāko rezultātu – 18%, tostarp laimīgākās ir ģimenes ar bērniem, liecina mobilo sakaru operatora Amigo un sabiedriskās domas pētījumu centra SKDS ceturtā Latvijas iedzīvotāju laimes mērījuma Amigo laimes indekss rezultāti.

Taxify varētu pārtraukt darbību Latvijā 25.01.2018 12:04

Taxify varētu pārtraukt darbību Latvijā, ja tiks pieņemta esošā kopbraukšanas noteikumu redakcija. Pretēji sākotnējai iecerei nodrošināt iespēju pasažieru pārvadājumu pakalpojumus veikt arī privātpersonām, pašreiz Satiksmes ministrijas piedāvātie noteikumi, kas to regulētu, ir pretrunā ar Saeimas pieņemto Autopārvadājumu likumu. Taksometru izsaukšanas platforma Taxify paredz iespēju pamest Latvijas tirgu, ja plānotais regulējums stāsies spēkā bez izmaiņām.

10 padomi, kā izvairīties no negodīgiem interneta veikaliem 22.12.2017 10:48

Pēdējo gadu laikā lai ietaupītu laiku un izvairītos no garajām rindām tirdzniecības vietās, cilvēki arvien biežāk izvēlas Ziemassvētku dāvanas iegādāties interneta veikalos. Tā kā jebkuras preces vai pakalpojuma iegāde internetā saistās ar zināmu risku, Patērētāju tiesību aizsardzības centrs (turpmāk – PTAC) aicina patērētājus būt uzmanīgiem un veltīt laiku interneta vietnes izpētei.

Pieaugusi piederības sajūta savai pilsētai – rāda pētījums „Sabiedrības integrācija Rīgā 2017” 05.12.2017 00:26

Pieaugusi piederības sajūta savai pilsētai, iedzīvotāji arvien biežāk tiešā veidā sazinās ar pašvaldības deputātiem un darbiniekiem, norādīti vēlamie komunikācijas kanāli, kuros iedzīvotāji iegūst informāciju – šīs un daudzas citas tendences atklājas nesen veiktajā pētījumā „Sabiedrības integrācija Rīgā 2017”.

Kādus emodži lieto Latvijas personības un tehnoloģiju eksperti? 29.11.2017 15:34

Aizvien lielāku popularitāti ikdienas saziņā iemanto emodži jeb emociju zīmes. Tās tiek lietotas visā pasaulē, lai ilustrētu domas un aizstātu rakstīto vārdu. Emodži fenomens jau sen ir izgājis ārpus viedierīču robežām – tiem veltītas filmas un mākslas darbi, bet 17. jūlijā pat tiek svinēta Pasaules emodži diena. Emociju ikonas ir arī aktuāls biznesa segments.

12 mazāk zināmi fakti par Ziemeļkoreju 20.11.2017 12:44

Ziemeļkoreja, kurā ar smagu roku valda jau trešais Kimu dinastijas pārstāvis – Kims Čenuns, pasaulei sagādā aizvien lielākas galvassāpes. Taču arī šodien nav daudz ticamas informācijas par autoritāro valsti, kuras līderi ASV prezidents Donalds Tramps solīja nekad nedēvēt par “mazu un resnu”.

Bijušais iekšlietu ministrs patriotu nedēļā aicina domāt par nacionālo drošību 15.11.2017 22:54

Patriotu nedēļā dzirdam daudz skaistu vēlējumu Latvijai un tās iedzīvotājiem no inteliģences, valsts vadītājiem, viesiem un kaimiņiem. Šai laikā skaļāk runā arī bijušie Latvijas prezidenti. Savs viedoklis un vēlējums ir arī bijušajiem politiķiem, kas valsts pārvaldi redzējuši no abām pusēm. Publicējam bijušā politiķa un iekšlietu ministra (2004. -2005. gadā), mācītāja Ērika Jēkabsona novēlējumu Latvijas dzimšanas dienā.

Sarkanbaltsarkano lentīti valsts svētkos nēsā 85% aptaujāto 06.11.2017 12:12

Valsts svētku laikā lielākā daļa jeb 85% respondentu pie apģērba nēsā piespraustu sarkanbaltsarkano lentīti, savukārt 8% – arī ikdienā. Kopumā vērtējot, patriotiskākie aptaujas dalībnieki ir no Vidzemes, bet ikdienā visvairāk to izrāda stiprā dzimuma pārstāvji, liecina veikalu tīkla “top!” aptauja sociālajās vietnēs.

Spoku stāstu vakars ar stāstiem un spociņiem sveču gaismā 31.10.2017 14:43

4. novembrī no 19:00 līdz 24:00 Džūkstes Pasaku muzejā (Džūkstes pagastā, Lancenieku skolā, Tukuma novadā) spocīgā gaisotnē norisināsies tradicionālais Spoku stāstu vakars. Vakara gaitā būs iespēja klausīties un stāstīt spoku stāstus sveču gaismā.

Kāpēc jāizved lapas un kā to labāk izdarīt? 27.10.2017 12:30

Krāšņais zelta rudens, lapkritis, pārticības laiks. Tik daudz skanīgu dziesmu par rudeni sacerēts. Un kuram gan nepatīk izbrist cauri kraukšķošu lapu nokaisītiem celiņiem. Šķiet, vienīgie, kam rudens nebūt nav mīļākais gadalaiks, ir sētnieki. Lapas ir jāsavāc, pagalmi jāsakopj, celiņi jānoslauka. Vai tas tiešām ir nepieciešams? Cik ērta un pieejama ir rudens lapu izvešanu Rīgā? Lasi tālāk un uzzini vairāk!

Mairis Briedis ielūdz fanus uz tikšanos Domina Shopping 28. oktobrī 26.10.2017 11:24

Jau šo sestdien, 28. oktobrī, plkst. 14.00-15.00 tirdzniecības centrā Domina Shopping (Ieriķu ielā 3) Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis, kurš septembra beigās Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfinālā plūca uzvaras laurus un aizstāvēja Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, tiksies ar saviem līdzjutējiem.

Aicina uz senioru dienai veltītu NVO sadraudzības un tīklošanās pasākumu 09.10.2017 17:08

1. oktobrī visā pasaulē tiek svinēta Starptautiskā senioru diena. Atzīmējot to un uzsverot senioru nozīmi Latvijas sabiedrībā, ceturtdien, 12. oktobrī no plkst. 15.00 līdz 18.00 nevalstisko organizāciju (NVO) pārstāvji, seniori un ikviens interesents aicināts uz NVO namu (Rīga, Ieriķu iela 43A), kur notiks NVO sadraudzības un tīklošanās pasākums “Kopā varam tālāk”.

Izsludina projektu konkursu Rīgas apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai 02.10.2017 11:46

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) izsludina Sabiedrības integrācijas programmas projektu konkursa „Apkaimju iniciatīvas līdzdalības un piederības veicināšanai” ceturto uzsaukumu – apkaimju iniciatīvu projektu īstenošanai Rīgas pilsētā.

Pasniegs apbalvojumus Černobiļas AES seku likvidētājiem 18.09.2017 15:41

Ceturtdien, 21. septembrī, plkst. 13 Liepājas muzejā Kūrmājas prospektā 16/18 notiks svinīgs pasākums, kurā 73 Černobiļas atomelektro stacijas (AES) avārijas seku likvidēšanas dalībniekiem iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis pasniegs Černobiļas AES avārijas seku likvidēšanas dalībnieku piemiņas zīmes.

Par brīvu cilvēku izvēli II. Leitnantam Rubenim - 100 06.09.2017 11:43

Rakstnieks un publicists Jānis Ūdris: Septembris atnācis ar divām mūsu nācijai svarīgām jubilejām: 04.09. bija Kārļa Ulmaņa 140 gadu jubileja; 9. septembrī aprit 100 gadi, kopš pasaulē nācis nacionālais varonis Roberts Rubenis. Divas ļoti dažādas personības, atšķirīgs ir arī abu atceru pasākumu vēriens un atbalss Latvijā.

Aizvadīts Ralijkrosa kausa dubļainākais un grūtākais posms 03.09.2017 13:21

ESSVE Latvijas Rallijkrosa kausa 5.posms, kas šodien norisinājās Musa Raceland trasē Bauskā, kļuva par patiesu izturības un nervu pārbaudījumu visiem sacensību dalībniekam. Jau no paša rīta trasi mērcēja lietus, to pārvēršot dubļainā cīņas arēnā, kur katrs no sportistiem pielika maksimālas pūles, lai noturētu savu spēkratu trasē. Taču dienas otrajā pusē laika apstākļi mainījās un sportisti meta pie malas piesardzību, ar pilnu jaudu iesaistoties spraigā cīņā par vietām uz goda pjedestāla.

Ceļu remontdarbu dēļ Juglas un Biķernieku ielu krustojumā jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem no 5. septembr 31.08.2017 12:48

Lai veiktu satiksmes infrastruktūras pārkārtojumus nākotnē iecerētā mēbeļu mazumtirdzniecības lielveikala IKEA darbības nodrošināšanai, nedēļā no 4. septembra ceļu būves uzņēmums “A.C.B.” sāks rekonstrukcijas un būvniecības darbus Juglas un Biķernieku ielu krustojumā esošajā rotācijas aplī un atsevišķos šo ielu posmos. Autobraucējiem un gājējiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem remontdarbu laikā.

Populāri sportisti sacentīsies “Zvaigžņu braucienā” Rallijkrosa Kausa ietvaros Bauskā 31.08.2017 12:45

Šajā nedēļas nogalē, 2. Septembrī, norisināsies vērienīgas sacensības Bauskas trasē “Mūsa Raceland”, kur ESSVE Latvijas Rallijkrosa kausa sezonas 5. posma ietvaros norisināsies “Zvaigžņu brauciens” ar visā pasaulē zināmu latviešu sportistu – driftera Kristapa Bluša, moto frīstaila pilota Mārtiņa Aleksandroviča, rallija braucēju Māra Neikšāna un Matīsa Mežaka, kā arī jauno talantu Mārtiņa Seska un Beātes Klipas dalību.

Noslēgusies ziemeļu gulbju 15. gredzenošanas ekspedīcija 30.08.2017 10:18

Ziemeļu gulbju gredzenošanu Latvijas Dabas muzeja ornitologs, viens no vadošajiem šo putnu pētniekiem Eiropā, Dmitrijs Boiko šogad veica jau 15. reizi. Šajā laikā ir apgredzenoti vairāk nekā 1500 gulbji un iegūta nozīmīga informācija to izpētē.

Piedzimstot bērnam, 27% sieviešu pārtrauc darbu vai karjeru vispār 30.08.2017 10:16

Informācija no Valsts Darba inspekcijas liecina, ka pēc darbinieka atgriešanās no bērna kopšanas atvaļinājuma darba devējam ir jānodrošina iepriekšējais amats vai, ja tas nav iespējams, līdzvērtīgs darbs ar ne mazāk labvēlīgiem darba apstākļiem un tādiem pašiem nodarbinātības noteikumiem. Jautājums par to, vai izdosies saglabāt darbu un atalgojumu tādā pašā līmenī, nodarbina daudzus jaunos vecākus, kas devušies bērna kopšanas atvaļinājumā.

Nākamā lapa