Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:417, Did:0, useCase: 0

Mairis Briedis ielūdz fanus uz tikšanos Domina Shopping 28. oktobrī

Drukāt

Jau šo sestdien, 28. oktobrī, plkst. 14.00-15.00 tirdzniecības centrā Domina Shopping (Ieriķu ielā 3) Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis, kurš septembra beigās Pasaules boksa supersērijas ceturtdaļfinālā plūca uzvaras laurus un aizstāvēja Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, tiksies ar saviem līdzjutējiem.

Mairis Briedis ielūdz fanus uz tikšanos Domina Shopping 28. oktobrī

Pasākuma laikā titulētais sportists saviem līdzjutējiem sniegs autogrāfus, atbildēs uz jautājumiem, kā arī fotografēsies pie īpašas fotosienas. Gados jaunākajiem pasākuma dalībniekiem būs iespēja iegūt hennas tetovējumu vai apgleznot sejiņu ar Maira Brieža simbolu – stilizētu briedi. Būs arī vairāki konkursi ar balvām no Domina Shopping.

Pasākums norisināsies Domina Shopping centrālajā laukumā pie restorāna “Vairāk saules”.

Mairis Briedis | Knockouts (22-0)

Tev jābūt autorizētam,





" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /






Http://www.RezervesDALAS24.Lv