Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:417, Did:0, useCase: 0

Aicina riteņbraucējus vienoties Neatkarības dienas velobraucienā

Drukāt

Jau nākamnedēļ, 4. maijā, par godu Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas 27. gadadienai Jūrmalā norisināsies par svinīgu tradīciju kļuvušais Neatkarības dienas velobrauciens, kas arī šogad solās pulcēt kuplu skaitu riteņbraukšanas entuziastu no visas Latvijas. Sacensību dalībniekivarēspārbaudīt spēkus dažādās aizraujošās distancēs, kas piemērotas kāprofesionāliem velobraucējiem, tā arī visiem šī sporta veida cienītājiem un tostarp arī ģimenēm ar bērniem.Ātrākie un radošākie braucēji jau ierasti saņems vērtīgas balvas.

Aicina riteņbraucējus vienoties Neatkarības dienas velobraucienā

Neatkarības dienas velobrauciena organizatorimudina iedzīvotājusarī šogad aizvadīt valsts svētkuspatriotiskā, aktīvā un pozitīvā gaisotnē, tādējādi veicinot veselīgu dzīvesveidu un vairojotģimeņu un draugu kopā būšanas prieku. Visi interesenti tiek aicināti pieteikt savu dalību kādām no četrām šosejasdistancēm, kas vedīs cauri Jūrmalas pilsētai. Profesionāliem velobraucējiem aktuāla būs Sporta distanceazarta pilnu126km garumā; 37km garā MaximaTautas distance priecēs kā individuālos, tā arī komandu braucējus, Ģimeņu distance(9km) pulcēs Latvijas aktīvākās un košākās ģimenes vairākās paaudzēs, savukārt Bērnu braucienā(0,5-1km) savu cīņassparu apliecināt varēs arī paši mazākie censoņi. Bez tam kā īpašais šis sezonas jaunums bērniem tiks piedāvāta arī vēl nebijusi distance, ko mērot uz līdzsvara velosipēda.

“Esam patiesi priecīgi jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienas jubileju ieskandināt ar vērienīgo velobraucienu, kas jau tradicionāli vieno ikvienu, kam tuvs riteņbraukšanas sports. Pateicoties ērtajai atrašanās vietai un uzlādējošās jūras tuvumam, Jūrmala ir lielisks aktīvās atpūtas galamērķis, un mēs ticam, ka saliedējošās sacensības arī šogad kļūs par vienu no šī pavasara gaidītākajiem tautas un profesionālā sporta dzīves notikumiem,” komentē Neatkarības dienas velobrauciena organizatore Krista Rumbēna.

Paralēli velo sacensībām pasākuma norises vietā pie Dzintaru koncertzālesapmeklētājus visas dienas garumā sagaida arī dažādas vilinošas izklaides aktivitātes - piepūšamās atrakcijas un spēles bērniem, izbraukumu tirdzniecības stendi, kā arī degustācijas. Tāpat, rūpējoties par sacensību dalībnieku labsajūtu, vairākos trases punktos tiks nodrošināts slāpes remdējošais dabīgais minerālūdens VENDEN, savukārt braucamrīku tehnisko stāvokli rūpīgi uzraudzīs FANS velosipēdu serviss.

Pieteikties Neatkarības dienas velobraucienamiespējams, aizpildot anketumājas lapā Maratoni 2017 Reģistrējoties līdz 30. aprīlim, dalības maksa Sporta distancē ir 20 EUR, Tautasdistancē tā ir 9 EUR, savukārt Ģimeņu distancē – 5 EUR. Bērnu distancē jaunākajiem sacensību dalībniekiem vecumā līdz 12 gadiem,reģistrējoties iepriekš, dalība ir bez maksas. Sacensību dienā reģistrācijas maksa pieaugs.

Neatkarības dienas velobraucienu organizē SIA Alpha Baltic Sport, uz svētkiem aicina Jūrmalas pilsēta.

Tev jābūt autorizētam,