Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:417, Did:0, useCase: 0

Preses konference: Rīga izvirza savu kandidatūru Eiropas Sporta galvaspilsētas statusam

Piektdien, 26. maijā, plkst. 13.00 Rīgas domes (Rātslaukums 1) Portretu zālē notiks preses konference, par Rīgas kandidēšanu Eiropas Sporta galvaspilsētas statusa saņemšanai, kurā piedalīsies Eiropas sporta galvaspilsētu un pilsētu federācijas (ACES) viceprezidents Džons Svensons, Rīgas vicemērs Andris Ameriks, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta direktors Guntis Helmanis un Eiropas Fair Play kustības izpildkomitejas locekle Baiba Veisa.

Atsaucoties Eiropas sporta galvaspilsētu un pilsētu federācijas aicinājumam, Rīga 2017. gada sākumā izvirzīja savu kandidatūru Eiropas Sporta galvaspilsētas statusa saņemšanai 2021.gadā. Esot Pasaules veselības organizācijas Eiropas veselīgo pilsētu tīkla biedrs un regulāri organizējot un atbalstot augsta līmeņa starptautiskas sacensības, Rīga apliecina, ka ir pilsēta ar senām sporta tradīcijām un dinamisku sporta dzīvi un ambīcijām turpmākai attīstībai. Pēdējo gadu laikā sporta jomā īpaša uzmanība tiek veltīta bērnu, jauniešu un tautas sporta attīstībai, kā arī brīvpieejas sporta infrastruktūras atjaunošanai un būvniecībai pilsētas apkaimēs.

Rīgai piemīt nepieciešamā pieredze, resursi un motivācija, lai saņemtu Eiropas Sporta galvaspilsētas titulu 2021.gadā. Pašlaik līdztekus Rīgai uz Eiropas Sporta galvaspilsētas titulu pretendē Lisabona (Portugāle) un Hāga (Nīderlande).

Http://www.RezervesDALAS24.Lv