No 16. līdz 18. decembrim Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Ziemassvētku tirdziņš

Drukāt

Nedēļu pirms Ziemassvētkiem Botāniskais dārzs ietērpsies svētku rotā, kļūstot par īstu Ziemassvētku brīnumzemi. Pirmssvētku satraukuma un pilsētas vidū atradīsiet miera ostu, kur ne vien baudīt dabu un modināt līksmo svētku sajūtu, bet arī bez lieka stresa sagādāt visas nepieciešamās dāvanas saviem mīļajiem. Tirdziņā savu sarūpētos labumus piedāvās vietējie amatnieki, zemnieki, labdarības un vides organizācijas, kā arī Latvijas Universitātes Biznesa inkubatora dalībnieki ar saviem inovatīvajiem, jaunajiem produktiem.

No 16.  līdz 18. decembrim Latvijas Universitātes Botāniskajā dārzā Ziemassvētku tirdziņš

Iedvesmu svētku rotājumiem varēs gūt floristikas darbu izstādē Palmu mājas foajē. Izmantojot Botāniskā dārza augus, sēklas, augļus un citus dabas materiālus, rotājumus izveidojuši Rīgas Dabaszinību skolas floristikas skoliņas audzēkņi un LU botāniskā dārza darbinieki.

Bērniem būs pieejamas radošā darbnīca, kā arī izjādes ar poniju - sestdien un svētdien no plkst. 11.00-14.00.
Botāniskais dārzs tirdziņa laikā saviem apmeklētājiem dāvina bezmaksas ieeju, kā arī ekskursijas pa Tropu palmu māju un kultūras programmu:

• piektdien, 16.XII:
o plkst. 18.00 un 19.00 – bezmaksas ekskursija pa Augu mājām kopā ar dārza gidu
• sestdien, 17.XII:
o plkst. 11.00, 12.00, 16.30, 17.00, 17.30 – stundu gara ekskursija pa Augu mājām (maksa no personas EUR 2,-, tikšanās ar gidu pie dārza kases)
o plkst. 15.00 – postfolkloras grupas Daba San koncerts “Puzurpasaka” Ziemas Saulgriežu noskaņās Palmu mājā, ieeja bez maksas.
• svētdien, 18.XII:
o plkst. 12.00-14.30 – Palmu mājā Rīgas Improvizācijas teātra studijas KIKIT izrāde KIKIT PALMĀS kopā ar ģitāristu Kasparu Niklasonu, ieeja bez maksas.

Tirdziņš darbosies:
16.decembrī no plkst.16:00 līdz plkst.21:00.
17.decembrī no plkst.10:00 līdz plkst.21:00.
18.decembrī no plkst.10:00 līdz plkst.16:00.

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv