Rīga atzīta par tradīcijām bagātāko pašvaldību darbā ar jaunatni

Drukāt

Rīgas pašvaldība atzīta par tradīcijām bagātāko darbā ar jaunatni, šo balvu galvaspilsētas jaunatnes darba speciālisti saņēma 9. decembrī Jelgavā notikušajā Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrijas rīkotā konkursa “Labākais darbā ar jaunatni 2016” apbalvošanas ceremonijā.

Rīga atzīta par tradīcijām bagātāko pašvaldību darbā ar jaunatni

Šajā ceremonijā 13 dažādās nominācijās tika apbalvotas pašvaldības, jaunatnes nevalstiskās organizācijas un darbā ar jaunatni iesaistītas personas. Rīgas pilsēta tika nominēta kategorijā “Pašvaldības”, kurā starp 14 pretendentiem tai tika piešķirta balva kā darbā ar jaunatni tradīcijām bagātākajai pašvaldībai.

Rīga šo balvu ir ieguvusi, pateicoties pašvaldības īstenotajam mērķtiecīgajam darbam ar jaunatni, sniedzot resursus, finansiālu atbalstu konkursos un organizējot apmācības jauniešiem, jaunatnes darbiniekiem un jaunatnes organizāciju pārstāvjiem, ņemot vērā mērķauditorijas aktualitātes, vajadzības un pieprasījumu. Tāpat pilsētā tiek nodrošināta daudzpusīga infrastruktūra un resursi bērnu un jauniešu lietderīgai brīvā laika pavadīšanai Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris”, 13 interešu izglītības iestādēs, 23 brīvā laika centros, 13 brīvdabas trenažieru zālēs, divos reģionālajos sporta centros un divos skeitparkos.

Pašvaldības organizēto un atbalstīto aktivitāšu klāsts jauniešiem sporta un kultūras jomās arī ir ļoti plašs. Tiek organizētas dažāda līmeņa jauniešu sporta sacensības, sporta dienas, turnīri, kausa izcīņas, skriešanas seriāli, maratoni un citas aktivitātes. Populārākās no tām ir “Krastu mačs basketbolā”, “Brīvības ielas nakts brauciens”, “Lattelekom Rīgas maratons”, “Lāčplēšu kross” un citas. Arī kultūras pasākumu klāsts ir plašs un daudzveidīgs, starp kuriem jauniešu vidū populārākie ir mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts”, “Muzeju nakts”, gaismas festivāls “Staro Rīga”, Zinību dienas svinības Spīķeros un “Rīgas svētki”.

Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsaka lielu pateicību ikvienam, kurš ir iesaistījies darba ar jaunatni plānošanā, īstenošanā un attīstīšanā Rīgas pilsētā.

Tev jābūt autorizētam,


" Kamēr uzskatām sevi par dieviem, visu varošiem, nekādas dzīvības mūsos nebūs. Bet, tiklīdz atzīstam savu nevarību, bezspēcību, mēs kļūstam kā atvērti ziedi, ko Dievs piepilda ar savu dzīvību, prieku, drosmi un mieru. Kamēr plosāmies paši sevī, mēs nekur tālu netiekam."
/ Andrejs Mediņš /

Http://www.RezervesDALAS24.Lv