Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:417, Did:0, useCase: 0

Tirgus un smilšu kino Kalnciema kvartālā

Redakcija
Redakcija

Sestdien, 22. aprīlī plkst. 10.00 - 16.00, norisināsies tirgus, kurā bez mājražotāju gardumiem un amatnieku skaistumiem, bērni aicināti piedalīties bezmaksas radošajā darbnīcā, veidojot smilšu kino, un griezties krāsainā karuselī.

Kalnciema kvartāla tirgū Latvijas zemnieki un mājražotāji būs sarūpējuši vietējos labumus, bet amatnieki – unikālus darinājumus.

Kopā ar bērnu radošo un attīstošo studiju "Anneles pļavas" norisināsies smilšu kino nodarbība – meistarklase. Vispirms būsmākslinieces Daces Brokas un viņas bērnu studijas smilšu kino paraugdemonstrējumi vokālā bērnu ansambļa "Asniņi" pavadījumā. Pēc tam arī apmeklētāji varēssmilšu animāciju veidotpaši. Darbnīca norisināsies brūnās mājas zālē plkst. 11.00-14.00, atbalsta Rīgas dome.

Līdz 30. aprīlim Kalnciema kvartāla galerijā turpinās pop-uptirgus „Mākslas medības vol. 7”. Mākslas medības ir lieliska iespēja aplūkot un iegādāties mākslas darbus, ko radījuši labi zināmi, kā arī jauni Latvijas mākslinieki. Mākslas darbi izstādīti Kalnciema kvartāla galerijā un pieejami apskatei katru darba dienu no 10.00 - 17.00, kā arī sestdienās tirdziņa laikā no 10.00 - 16.00.

Katru sestdienu Kanciema kvartāla tirgū labdarības veikala „Otra Elpa”ziedojumu busiņš gaida ziedojumus visā tirgus norises garumā no plkst. 10.00 līdz 16.00. Aicinām ziedot to, kas pašiem vairāk nav vajadzīgs - labas, kvalitatīvas, funkcionālas un tīras mantas, kuras kādam vēl noderēs. Ziedot var: apģērbus un apavus, aksesuārus, grāmatas, rotaļlietas, traukus un citus interjera un dizaina priekšmetus.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv