Kā izveidot košo Ziemassvētku zaķīti?

Drukāt

Gaidot Ziemassvētkus, arvien vairāk rodas vēlme izveidot pašu rokām darinātas lietiņas, it īpaši, ja to var darīt kopā ar bērniem. Māksliniece Maija Graudiņa vienā no Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņa “Tima Minta Ziemas Piens” bezmaksas radošajām meistarklasēm parādīja, kā izveidot Ziemassvētku zaķīti, kas piešķirs košu dzirksti ikvienai Ziemassvētku eglītei vai bērnistabai.

Kā izveidot košo Ziemassvētku zaķīti?

“Tima Minta Ziemas piena” radošajā namiņā Doma laukumā decembrī notiks bezmaksas kultūras programma – otrdienu un trešdienu vakaros no pulksten 18.00 līdz 20.00 notiks radošās meistardarbnīcas mākslinieku vadībā, bet ceturtdienās – akustiskie koncerti.

Zaķīša radīšanai Izvēlies stingrāku papīru, kreppapīru un lentīti košos toņos, lai zaķītis izdodas “stilīgs”.Vispirms uzzīmē šablonu – zaķi dancotāju. Svarīgākā detaļa ir svārku daļa, jo uz to turēsies greznie bruncīši, kurus mēs gatavosim vēlāk. Šablonu izgriez un turpmāk varēsi lietot pēc vajadzības.

Lai svārciņi sanāktu kupli, saliec kopā 3 loksnes kreppapīra.Saloki trijstūrītī un nogriez vēlamajā svārciņu garumā.Uzzīmē līnijas, kuras izgriežot veidosies svārciņu musturs.

Ziemassvētku zaķītis ir gatavs lietošanai!

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv