Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:356, Did:0, useCase: 0

Izšūti kaķēni - eglīšu rotas

Drukāt

Ja jums patīk nodarboties ar izšūšanu un savu brīvo laiku pavadāt, darinot skaistus spilvenus, galda sedziņas vai pat gleznas, varat izšūt oriģinālas eglītes rotas- mīlīgus kaķēnus.

Izšūti kaķēni - eglīšu rotas

Nepieciešams:

kartons vai plāns porolons (to liksim kaķēniem vidū),
kanvas auduma atgriezumi kaķēnu izšūšanai,
jebkāda auduma atgriezumi kaķēnu mugurpusei,
mulinē diegi,
šķēres,
līme,
lentes izšūto kaķēnu pakāršanai eglītē.

Darba secība:

1. Uz kanvas auduma izšūt kaķēnus pēc klāt pievienotajiem zīmējumiem (krāsas, kādās šūsiet, lai paliek jūsu ziņā). Gatavo izšuvumu izmazgāt un izgludināt. Izgriezt izšūto kaķēnu formas (tā būs eglītes rotas priekšpuse), atstājot brīvo malu 0,5-1 cm.

2. Izgriezt no kartona vai porolona pēc nepieciešamajām kontūrām šablonus- kaķēnu pamatnes.

3. No jebkura cita auduma, uzliekot tam sagatavotos kartona (porolona) šablonus, izgriezt aizmugurējo kaķēna detaļu, tieši tāpat kā priekšpusei, atstājot malās 0,5-1 cm.

4. Salikt kopā kaķēnu izšūtās priekšpuses ar no auduma izgrieztajām mugurpusēm, pa vidu ievietojot kartona šablonu un sašūt kopā. Šuves vietas var noslēpt ar dekoratīvu lentīti.

5. Pie kaķēniem piešūt lentītes, aiz kurām tos iekarināt eglītē.

     [+] [-]

, 2011-12-20 15:56, pirms 7 gadiem
vai šos atēlus var lejupielādēt?

     [+] [-]

, 2011-12-23 20:07, pirms 7 gadiem
Ļoti patīk !

Paldies , kad palīdzēji ..

Tev jābūt autorizētam,

" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv