Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 0

Mazajam Kristapam ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība!

Redakcija
Redakcija

Kristapam ir 4 gadi, uzstādītā diagnoze- bērnu cerebriālā trieka. Šī diagnoze puisēnam ir jau kopš dzimšanas jo ārsti nebija savlaicīgi pamanījuši, ka mazulim ap kaklu aptinusies nabassaite, kā rezultātā mazajam ķermenītim nopietni tika traucēta skābekļa padeve. Uzreiz pēc dzimšanas Kristapiņš tika ievietots intensīvās terapijas nodaļā., taču tas neko daudz nedeva, un šobrīd viņš kopā ar tēti atrodas Slovākijā, kur Adeli centrā iziet kārtējo rehabilitācijas kursu. Kurss tuvojas beigām un rēķins jāapmaksā līdz 3.aprīlim. Laika palicis pavisam maz, taču vecākiem rēķina apmaksai trūkst 1263 EUR.

Kopējā rehabilitācijas summa ir 4800 eur.

Pagājušā gadā Slovākijas ārsti palīdzēja Kristapam tikt vaļā no zondes, caur kuru viņš tika barots jau kopš 10 mēnešu vecuma, līdz ar to panākot, ka zēns var ēst paša spēkiem. Pēc otrā rehabilitācijas kursa Kristaps jau spēja velties uz sāniem, paņemt rokās dažādus priekšmetus un rotaļlietas, iemācījās fiksēt skatienu un koncentrēties uz cilvēkiem, kuri ar viņu runāja. Līdz tam tāds progress nebija piedzīvots.

Šajā rehabilitācijas kursā akcents tiek likts uz kāju stiepšanu un vingrināšanu, kā arī kakla muskuļu stiprināšanu, kas palīdzēs iemācīties Kristapam noturēt savu svaru un vēl pēc dažiem kursiem, kā sola ārsti, - arī staigāt.

Arī šeit Latvijā, savās mājās, Kristaps regulāri apmeklē fizioterapijas nodarbības, speciālas ergoterapeita masāžas, logopēdu un reitterapijas nodarbības. Un tā kā zēna veselības stāvoklis ir nedaudz uzlabojies, socializācijas nolūkos zēns apmeklē arī specijālo bernudārzu Kastanītis, kas atrodas Talsos.

Iztrūkstošo summu lūgums ziedot:

Konta nr: LV98HABA0551023851620 vai LV16UNLA0050009241171 Inga Lazdāne,
Maksājuma mērķis: Kristapa rehabilitācijai

Pateicamies visiem, kuri Kristapiņam jau palīdzēja ziedojot!

     [+] [-]

, 2016-04-01 21:14, pirms 5 gadiem
šobrīd trūkst 852 eur