Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 0

STEIDZAMI VAJADZĪGA PALĪDZĪBA! Ģimenes mājām ugunsgrēkā sadedzis jumts

Redakcija
Redakcija

2016. gada 4. aprīlis ir diena, ko Laima Kursiša un viņas dzīvesbiedrs Ilmārs nekad neaizmirsīs. Viņu mājās izcēlās ugunsgrēks. Nodega jumts. Vieta, kurā viņi jutās droši un varēja patverties no vējiem, lietus un visām nedienām, ir izpostīta. Tā vairs nesargā no vētrām un negaisiem. Katrs lietus mākonis ir jauna postaža, jo izmērcē visu, kas ir mājās. Uz grīdas stāv spaiņi, bļodas un lupatas, bet ar to vien nav līdzēts...

Steidzami nepieciešama palīdzība jumta atjaunošanai! Palīdzēt Laimai un viņas ģimenei ir iespējams laikā no 25. aprīļa līdz 1. maijam piezvanot uz ziedojumu tālruni 90006787 (ziedojums – 1,42 eiro).

Tāpat palīdzēt ir iespējams, veicot ziedojumu ar maksājumu kartes palīdzību Laimas labdarības lapā: Labdaris :: Projekts :: Dzīvē pēc ugunsgrēka:...

Ziedot iespējams arī, izmantojot drošās maksājumu sistēmas. Maksājuma mērķī jānorāda “Sociālās palīdzības fonds: Laima Kursiša”

Paypal
paypal@labdaris.com
WebMoney
WME E281911870931
WMR R175707680433
WMZ Z295651461411

Lai turpinātu dzīvi un varētu atjaunot visu, kas sadedzis un ko izmērcējis lietus, ir jāatjauno jumts. Laima un Ilmārs pārtiek no vienas pensijas, jo Laima ir bezdarbniece. Pieticīga, bet laimīga bija viņu dzīve pirms nelaimes. Piemājas dārziņā viņi izaudzēja visu sev nepieciešamo pārtiku. Nekādu iekrājumu pārim nav. Jumta atjaunošanai ir nepieciešami 7459,24 eiro, kas Laimai ir neiedomājam summa. Mēs varam viņiem palīdzēt!

Ugunsgrēks izcēlās laikā, kad Laima un Ilmārs bija mājās. Laikam dzirkstele izleca uz jumta, uzskata Ilmārs. Viņš stāsta: “Tā bija ļoti silta un saulaina diena. Laikam tāpēc jumts varēja aizdegties.” Laima atceras, ka abi ar Ilmāru sēdējuši virtuvē: “Es laikam rīvēju kartupeļus, kad sapratām, ka deg kaut kas. Skrējām ārā skatīties, ieraudzījām, ka deg jumts un uzreiz saucām ugunsdzēsējus.”

“Kamēr dega, mēs nevarējām iet iekšā vai kaut ko darīt. Es vienkārši stāvēju un lūdzu Dievu,” stāsta Laima. Lai arī postījumi ir milzīgi, viņa priecājas, ka nav noticis kaut kas ļaunāks, ka viņi tajā laikā negulēja un neaizgāja bojā, ka viņi atradās mājās un laicīgi izsauca glābējus, ka māju vietā nav tikai krāsmatas.

Pēc ugunsgrēka iestājās šoks un neziņa par to, ko darīt, kā dzīvot tālāk. Līdzekļu jumta atjaunošanai Laimai un Ilmāram nav. “Katra diena ir jauna postaža. Ko pasaudzēja uguns, tagad iznīcina lietus,” stāsta Laima. Ēkai nav jumta, un viņu mājas, viņu patvērums ir pilnībā pārvērties. Uz grīdas stāv bļodas un spaiņi, kuros pēc lietus vēl ilgi pil ūdens. Viss ir mitrs, arī gaiss un to nav iespējams uzslaucīt vai izžāvēt, kamēr mājai nebūs jumta.

Jūsu atbalsts ir nepieciešams steidzami! Laimai un Ilmāram nav nekādu iekrājumu, lai jumtu atjaunotu, arī viņu bērni finansiālu atbalstu sniegt nevar. Līdzekļu krāšana prasītu gadus. Māja bez jumta nevar stāvēt tik ilgi, tad to vajadzēs celt no jauna. Tikai visi kopā mēs varam palīdzēt Laimai atjaunot jumtu un atgūt mājas, padarīt tās atkal sausas un patīkamas!

Palīdzēt Laimai un viņas ģimenei ir iespējams laikā no 25. aprīļa līdz 1. maijam piezvanot uz ziedojumu tālruni 90006787 (ziedojums – 1,42 eiro).

Tāpat palīdzēt ir iespējams, veicot ziedojumu ar maksājumu kartes palīdzību Laimas labdarības lapā: Labdaris :: Projekts :: Dzīvē pēc ugunsgrēka:...

Ziedot iespējams arī, izmantojot drošās maksājumu sistēmas. Maksājuma mērķī jānorāda “Sociālās palīdzības fonds: Laima Kursiša”

Paypal
paypal@labdaris.com
WebMoney
WME E281911870931
WMR R175707680433
WMZ Z295651461411