Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 0

Dziesminiekam Haraldam Sīmanim nodegusi māja. Aicinājums palīdzēt!

Redakcija
Redakcija

Līdzcilvēku palīdzība nepieciešama dziesminieka Haralda Sīmaņa ģimenei. Aizvadītās nedēļas nogalē uguns izpostījusi viņu māju Madonas novada Āronas pagastā. Māja aizdegusies no zibens spēriena un pilnībā izpostīta. Dziesminieks un viņa ģimene ir palikusi bez pajumtes un gandrīz jebkādas ikdienai nepieciešamās iedzīves. Izpostīta arī Haralda Sīmaņa studija, kurā atradās gan vairāki instrumenti, arī viņa unikālās ērģeles, gan ieraksti, kuros fiksētas idejas un ieceres.

Nelaimi pamanījuši kaimiņi, jo pats dziesminieks kopā ar ģimeni bija devies koncertēt uz Kuldīgu. Kā liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta preses pārstāves Ingas Veteres sniegtā informācija, glābēji notikuma vietā ieradušies desmit minūšu laikā un centušies iespēju robežās ne tikai slāpēt liesmas, bet arī glābt vērtīgos instrumentus un aparatūru.

Foto: Imants Pulkstenis

Patlaban Sīmaņu ģimene ir apmetusies šķūnīti, kas palicis uguns neskarts. Kopā ar ekspertiem tiek aplēsti zaudējumi un notiek nelaimes gadījuma izmeklēšana. Āronas pagasta pārvalde sola palīdzēt ģimenei ar pagaidu dzīvesvietu. Protams, uguns ir paņēmusi visas ģimenes ikdienai nepieciešamās lietas – traukus, apģērbu, mēbeles, bet visvairāk ir nepieciešami līdzekļi un materiāli, lai no krāsmatām atkal paceltos māja.

Aicinām atbalstīt Haraldu Sīmani un viņa ģimeni, ziedojot naudu vai ikdienas dzīvei nepieciešamās lietas. Jau tagad varat ziedot ar pārskaitījumu Latvijas Mūzikas atbalsta fondam:

Nodibinājums "LATVIJAS MŪZIKAS ATBALSTA FONDS"
Reģ. Nr. LV50008146971
VAS "Latvijas Hipotēku un zemes banka", LHZBLV22
Konts LVL : LV95 LHZB 2300 1943 2900 1

Jau nākamajā nedēļā Latvijas Mūzikas atbalsta fonds aicinās visus uz koncertu, lai vāktu ziedojumus Haralda Sīmaņa un viņa ģimenes atbalstam. Tāpat ziedojumu kastītes būs pieejamas Vislatvijas Dziesminieku saieta informācijas centrā, kurā jau pēc divām nedēļām, no 10. līdz 12. augustam, notiks saiets Jaunpiebalgas novada "Lielkrūzēs".

Ar pašu Haraldu Sīmani var sazināties pa tālruni: 26220077

Informāciju sagatavoja
Ilze Zveja
Tālr. 29140797
E-pasts: ilze.zveja@saiets.lv

epadomi.lv:

Vēl nesen intervijā portālam Haralds Sīmanis stāstīja par mājām un studiju, kurā tiek ierakstītas paša sacerētās dziesmas. Pilns intervijas ieraksts šeit: Video: Dziesminieks Haralds Sīmanis:"Es dziedu...

     [+] [-]

, 2012-07-25 13:19, pirms 7 gadiem
Ja maja nav apdrosinata loti slikti ,bet ja banka atnem maju ,cilveks pazaudejis valsts darbu ko tad vai nav tas pats ......

     [+] [-]

, 2012-07-25 14:11, pirms 7 gadiem
teksts[/i tas ir skarbi es pati dzivoju akuniti kur ir ka 1istabas dzivokli dators man ir bibloteka skumji

     [+] [-]

, 2012-07-25 14:14, pirms 7 gadiem
Nesapratu tava murgojuma jēgu...

     [+] [-]

, 2012-07-25 14:48, pirms 7 gadiem
palīdzēsim šim lieliskajam dziesminiekam. turies, Harald!

     [+] [-]

, 2012-07-25 15:03, pirms 7 gadiem
skumji, bet ja tā apkārtne tik nesakopta,tad man rodās šaubas vai tekstā nav kāda kļūda.........

     [+] [-]

, 2012-07-25 15:13, pirms 7 gadiem
LIEPAJA ari palidzees
Http://www.RezervesDALAS24.Lv