Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 0

Jau ceturto gadu Rūķupes Rūķi aicina – piepildīsim lielo dāvanu maisu

Redakcija
Redakcija

Ziemupes Ziemassvētku vecītis un Rūķupes Rūķi arī šogad aicina klašu, kolēģu, draugu un domubiedru kolektīvus sagatavot dāvanas akcijai „Piepildīsim Lielo dāvanu maisu”. Tās Ziemassvētku vecītis ar savu motivācijas brigādi svētku laikā nogādās Kurzemes reģiona ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem, kuriem šajā dzīves mirklī neklājas tik viegli un ir nepieciešams mazs uzmundrinājums – cerību stariņš.

Rūķupes Rūķi (biedrība “Ziemupīte”) akciju „Piepildīsim Lielo dāvanu maisu” organizē jau ceturto gadu. Trīs gadu laikā izdevies īpašu svētku un siltuma sajūtu uzburt 116 ģimenēm, vientuļajiem cilvēkiem, pensionāriem Pāvilostas un Rucavas novadā, Blīdenē, Ventspilī, Kuldīgā un citur Latvijā.

Kā saka akcijas organizatori, nozīme nav naudas ieguldījumam, bet labajām domām, sirds siltumam un vēlmei iepriecināt. Šo gadu laikā izveidojusies sapratne par to, kas ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem ir nepieciešams, tāpēc īpašs aicinājums lielo dāvanu maisu palīdzēt piepildīt ar dārza labumiem (tai skaitā, ievārījumiem, marinējumiem), rīsiem, miltiem vai citiem virtuvē (un vēderā) noderīgiem pārtikas produktiem, kas uzreiz nebojājas, un našķiem. Daudzās mājās priecātos par gultas veļu, dvieļiem, apaviem (īpaši bērniem), apģērbu ziemai, interesantām grāmatām, spēlēm, kas rosina domāt un darīt, skolas piederumiem, kā arī kādu kārumu četrkājainajiem draugiem. Aicinājums nedāvināt - mīkstās rotaļlietas un apdomāt, vai tas, kas tiek sagatavots otram, ir kas tāds ko pats priecātos saņemt.

Ņemot vērā, ka dāvanu maisi (pakas) tiek komplektēti pēc saņēmēju vajadzību apzināšanas, rūķi aicina tās nesaiņot dāvanu papīros (izņemot gadījumus, ja tie ir caurspīdīgi), bet ievietot dāvanu maisiņos vai kastēs, lai tās var ērti aplūkot un sagrupēt.

Lai svētku sajūta raisītos ikvienā sirdī, visas šīs dāvanas ar Ziemassvētku vecīša motivācijas brigādes gādību aizceļos pie tām Kurzemes reģiona ģimenēm un vientuļajiem cilvēkiem, kuriem nav iespēju tās saņemt no saviem mīļajiem. Kā arī pie tām ģimenēm, kuras ir pelnījušas iepriecinājumu, jo drosmīgi tiek ar visu pašas galā, nesūdzas un tur godā darba tikumu.

Ja dāvanas tiek sagatavotas kolektīvi, tās var pieteikt līdz 5. decembrim zvanot 29400470 vai rakstot uz e-pastu rukupesrukis@gmail.com. Savukārt no 10. decembra tās personiski ir iespējams nogādāt Rūķupē Ziemupes jūrmalā.