Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 0

Steidzama palīdzība nepieciešama mazajam Adrianam

Redakcija
Redakcija

Mazajam Adrianam steidzami nepieciešama konultācija Vācijā. Neskatoties uz bērna daudzajām smagajām saslimšanām, šobrīd bērna dzīvību apdraud arahnoidālās cistas abās smadzeņu puslodēs. Latvijā ārsti šajā gadījumā nespēj nekavējoties izdarīt secinājumus, lai uzsāktu kāda veida ārstēšanu. Iespējams, ka daudzās cistas smadzenēs ir iemesls arī zēna epilepsijas lēkmēm. Vietējie ārsti iesaka gaidīt gadu un vērot, kas notiks tālāk, vecāki, protams , nav ar to mierā un meklē visus iespējamos risinājumus , lai kaut nedaudz uzlabotu atvases veselības stāvokli.

Pašlaik uz konsultāciju Adrianu pieņemt ir gatava CHARITE klīnika Vācijā, vienīgais pieejamais datums ir jau 19. septembris. Sākotnējiem izmeklējumiem, dzīvošanai nepieciešami vidēji 3500 EUR. Adrians veselības stāvokļa dēļ nedrīkst lidot, ceļā uz Vāciju viņam ar mammu jādodas ar autobusu. Ārsti norādījuši uz dzīvībai bīstamiem faktoriem, gaisa spiediena maiņas rezultātā. Attiecīgās diagnozes par cistām tika uzstādītas jau 2011 gadā.

Sešgadnieka veselība ir mokoša, neskatoties uz nezūdošo dzīvesprieku un un smaidiem , zēns nerunā. Ir uzstādītas dažādas diagnozes, vidēja garīga atpalicība, bērnības autisms, sistomātiskā epilepsija, muskulatūras hipotonijas sindroms, galvas smadzeņu attīstības anomālijas arahnoidālas cistas labajā puslodē 2,2xx3,2cm, kreisajā pusē 1,4x3,1cm, un 1,4x3,1cm, mugurējā bedrē 9cm, AP virzienā 3,5cm un LL izmērā 7cm.

Cistas galvā tika atklātas, kad Adrians bija nepilnu gadu vecs, slimības turpināja pievienoties viena pēc otras. Latvijas neiroķirurgs nolēma gaidīt 2 gadus un tikai pēc tam lemt par ārstniecības iespējām. Fakti diemžēl ir skarbi, ja pēc šiem noteiktajiem diviem gadiem netiks konstatēti uzlabojumi, bērns tiks atstāts tikai un vienīgi Dieva ziņā. Šeit vecākiem cerība netiek dota. Mazajam Adrianam ir vēl divas māsas un brālītis.Vecāki ļoti lūdz mūsu visu atbalstu, palīdzēt saziedot nepieciešamo summu, lai Adrians tiktu uz tik ļoti nepieciešamo vizīti Vācijā. Vecāki būtu ārkātīgi pateicīgi arī par to, ja šī ziņa sasniegtu kāda transporta pakalpojumu firmu, un būtu iespēja atbalstīt arī ar transporta nodrošināšanu līdz Berlīnei. Mēs jau vairākkārt esam pierādījuši, ka kopā esam spēks un nekas šajā pasaulē nav neiespējams, palīdzēsim mazajam maksimāli atlabt!

Biedrība "Labdarības lapa Snowflake"
Reģ.nr.: 40008234435
Konts: AS SWEDBANK LV08HABA0551039748727
PAYPAL: snowflakechildren@gmail.com
Ziedojumu tālruņi:
90006776 (maksa par zvanu 7.11 €)
90006180 (maksa par zvanu 1.42 €)

Jāpiebilst, ka biedrībai piešķirts sabiedriskā labuma statuss, kas paredz būtiskas nodokļu atlaides ziedotājiem.