Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:163, Did:0, useCase: 0

Tikai pāris stundu laikā saziedota trūkstošā summa 3 gadīgās meitiņas tēvam!

Redakcija
Redakcija

Tikko saņēmām priecīgu ziņu, 3 gadīgās meitiņas tēvam Leonīdam Pahomovam ir saziedota trūkstošā summa, teju 17 tūkstoši eiro. No sirds pasakāmies ikvienam no 2126 ziedotājiem par atbalstu!

Pirms mēneša lūdzām sabiedrības atbalstu 3 gadīgās meitiņas tēva Leonīda dzīvības glābšanai. Desmit gadus vecs notikums apdraud Leonīda dzīvību un viņam steidzami nepieciešama aknu transplantācija. Uz Ziedot.lv lūgumu pēc palīdzības ir atsaukušies jau 2099 ziedotāji, saziedojot 23 246 eiro. Diemžēl Leonīds vairs ilgāk gaidīt nevar un viņam steidzami nepieciešama aknu transplantācijas operācija, kurai pietrūkst vēl teju 17 tūkstoši eiro. Lai arī sabiedrības atbalsts ir liels un saziedotā summa ievērojama, ģimene ir izmisumā, jo Leonīdam katra diena ir svarīga.

Leonīda sieva saka “No sirds lūdzu visiem, kam ir iespēja palīdzēt mūsu ģimenei. Lūdzu, palīdzēsim, jo vairs nevar kavēties ne dienu. Mums katram ir dota unikāla iespēja glābt cilvēka dzīvību, nepalikt vienaldzīgam. No katra pa mazumiņam ...cilvēka dzīvībai”.

Palīdzēt iespējams ziedojot:
- Portālā Ziedot.lv ar internetbankas vai maksājuma kartes starpniecību Palīdzība Leonīdam Pahomovam - ziedot.lv
- Jebkurā bankas filiālē uz Ziedot.lv kontu, norādot mērķi „Palīdzība Leonīdam Pahomovam”
Fonds "Ziedot.lv", Reģ. Nr 40008078226
SWEDBANK: bankas kods: HABA LV 22, konta nr: LV95HABA0551006150241
SEB: bankas kods: UNLALV2X, konta nr: LV86UNLA0050014286045
NORDEA: bankas kods: NDEALV2X, konta nr: LV19NDEA0000082343510
CITADELE: bankas kods: PARXLV22, konta nr: LV64PARX0012713470002
NORVIK BANKA: bankas kods: LATBLV22, konta nr.LV42LATB0002010114928
DNB BANKA: bankas kods: RIKOLV2X, konta nr. LV53RIKO0002013321645
Latvijas pasts: Konta Nr. LV05LPNS0001003230983

Vairāk par Leonīdu:
Leonīds pēc izglītības ir inženieris, augsti kvalificēts un pieprasīts savas jomas speciālists. Leonīda aizraušanās ir jāšanas sports un kalnu slēpošana, viņš ir aktīva un veselīga dzīvesveida piekritējs, kuram ir daudz draugu, patīk teātris un grāmatas… varētu teju vai apskaust! TOMĒR desmit gadus veci notikumi Leonīda dzīvē ir ieviesuši korekcijas, kas šodien apdraud viņa dzīvību! Kāds parasts zobārstniecības kabineta apmeklējums atstājis nepatīkamas sekas – inficēšanos ar C hepatītu, kas šodien pārtapusi jau par aknu cirozi pēdējā stadijā, ar nepieciešamību veikt steidzamu aknu transplantāciju. Visus šos gadus ticot tam, ka izveseļosies, Leonīds cītīgi ārstējās, izmēģinādams visus slimības uzveikšanai pieejamos līdzekļus. Cīņā tika izmantoti visi iespējamie resursi – gan fiziskie, gan morālie! Ģimenes finansiālās iespējas tika ziedotas bezgalīgām zāļu, sistēmu un injekciju virknēm, bet slimība tā arī neatkāpās. No sākuma otrajā plānā nonāca darbs un aktīvā atpūta, vēlāk kļuva apgrūtinoši iziet pastaigā ar bērnu ratiņos, pēc tam uzbruka arī nogurums. Sākās lēkmes, “ātro” izsaukumi un slimnīcas. Savas mazās “zvaigznītes” Nikolas dēļ, Leonīds pārtrauca ārstēšanos, taču tagad viņam pietrūkst spēka pat palasīt viņai pasaciņu pirms gulētiešanas!

Par laimi, medicīnas joma attīstās, un ir atklātas jaunākās paaudzes zāles, kuras var izārstēt to C hepatīta paveidu, ar kuru ir inficējies Leonīds. Latvijā šīs zāles jau ir iekļautas bezmaksas ārstēšanas programmas ietvaros! Tomēr, aknu ciroze ir sasniegusi savu kritisko punktu – aknas vairs patstāvīgi nefunkcionē! Ar Latvijas ārstu konsīlija lēmumu, Leonīds tika nosūtīts uz Igauniju, uz vienu no Tartu Medicīnas Universitātes vadošajām klīnikām uz steidzamu aknu transplantāciju. Diemžēl dažādu apstākļu dēļ, Latvijā tāda veida operācijas netiek realizētas – trūkst pieredzes un aprīkojuma, bet Tatru klīnika ir pazīstama ar tās speciālistiem un sasniegumiem šajā jomā. Leonīds ir tikko kā atgriezies no nedēļu ilga, rūpīga izmeklējuma šajā klīnikā. Igauņu ārstu konsīlija lēmums ir pozitīvs! JĀ, pārējie iekšējie orgāni nav skarti, un ārsti ir gatavi uzņemties šīs sarežģītās operācijas veikšanu, paredzot tai labus rezultātus un turpinot ārstēšanos ar jaunajiem medikamentiem Latvijā – pilnīgu atveseļošanos! Protams, tāda veida operācija ir ļoti dārga, Leonīda gadījumā, tās cena ir 40 000 EUR, bet daudziem cilvēkiem medicīnas rādītāju dēļ vispār tiek atteikts, nelīdz nekāda nauda!

Glābiņš ir reāls un sasniedzams, liekas – tikai jāpastiepj roka un jāpaņem, bet organisms ir novājināts, sācies intoksikācijas process, svarīga ir katra diena!

Kā zināms, patlaban ir visai sarežģīts laiks, bet tuvinieki izmisīgi lūdz sniegt palīdzību! Ļoti gribas ticēt, ka grūtības nepadara cilvēkus vienaldzīgus pret citu sāpēm un vajadzībām, un tieši Jūsu atbalsts šajā brīdī var palīdzēt izglābt cilvēka dzīvību! Gribas dzīvot, mīlēt, gribas, lai Leonīds redzētu savas mazās zvaigznītes Nikolas pirmo balles deju!

Ziedot.lv par ziedojumiem neietur nekādu komisijas vai starpniecības maksu. Visa ziedotā nauda 100% apmērā nonāk paredzētajam mērķim. Ziedot.lv administratīvās izmaksas netiek segtas no ziedojumiem.