Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Padoms daudzfunkcionāla printera izvēlē

Padoms daudzfunkcionāla printera izvēlē
Trīs vienā - ļoti noderīgi mājas birojam.
Publicitātes foto

epadomi.lv draugs un domubiedrs, nolēmis turpmāk ieņemt pašnodarbinātā statusu, palēnām iekārto mājas biroju. Nu ko darīt, ja gribas ne tikai divi vienā, bet tehnikas vienību, kas ir trīs vienā?

Ko dara daudzfunkcionālais printeris?

Tas ir mazs, skaists aparāts, kas ļauj printēt, skenēt un kopēt, tātad neaizvietojams birojā, kurā jāekonomē vieta un līdzekļi.

Ko izvēlēties

Pilnīgi objektīvi un rūpīgi apkopojot neskaitāmos datorveikalos pārdevēju konsultantu sniegto informāciju, tika izvēlēts modelis Canon MP 560.

Jo

1. Tas nodrošina tradicionālās izdrukas A4 formātā.
2. Pastāv iespēja izdrukāt fotogrāfijas lidz A4 formāta izmēram.
3. Aparāts skenē un kopē, visu, kas ir A4 formāta izmērā.
4. Aparāts aprīkots ar bezvadu savienojumu ierīci, tātad vadu telpā nav, dati izdrukai līdz daudzfunkcionālam printerim nonāk, izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Bezvadu savienojums printeri ļauj novietot tur, kur ērtāk, kaut uz skapja.
5. Printeris "pa tiešo apēdīs" arī SD, MemoryStick Duo un CF atmiņas kartes (ir ierīkota speciāla pieslēgvieta), kā arī ir USB pieslēgvieta. Tātad izņem no fotoaparāta atmiņas karti, ievieto printerī un drukā uz nebēdu.
6. Ļoti nozīmīgi - ērta un salīdzinoši lēta apkalpošana. Jārēķinās, ka nekas nav mūžīgs, jebkurš printeris jāpapildina ar tinti, varbūt pēc gadiem jānomaina kāda detaļa. Šī aparāta ekspluatācijas izdevumi neliks ikdienas pusdienām izvēlēties sausās zupas.
7. Cena arī ir forša, atkarībā no iegādes vietas svārstās no 75-95 Ls.