Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Praktiski padomi datoru lietotājiem

Daži ieradumi ir labi, bet lielākā daļa no tiem, protams, ir slikti un muļķīgi.
Šeit neliels apskats sliktajos ieradumos un risinājumi, ko piedāvā Ēriks Daija no niknais.lv

Desktop
Desktopu gadās piemēslot ik katram. Kad nopietni strādāju pie kautkā gadās ka vajag kautkur ātri nomest kādus pagaidu failus, protams, ašumā un ērtumā izvēlos desktopu.
Lai pret šo visu cīnītos ir izgudrota forša programmiņa "Fences" (sētas), kas ļauj tev ļoti ērti sagrupēt ikonas nodalot tās ar sētiņu.
Lejupielāde un mājaslapa: Automatically organize your desktop shortcuts...

Power button
Daži, lai ātri izslēgtu laptopu vai desktopu lieto to pašu pogu ar kuru viņi ieslēdz savu agregātu. Protams, vairumam pēc noklusējuma uz šī poga ir iestādīta "Gulēšanas režīmā" (Sleep mode). Tas nav tas pats, kas izslēgt! Protams, ka ir ērti pēc tam nospiest jebkuru taustiņu un sekunžu laikā kompītis jau ir atmodies. Es par šo runāju tikai tapēc, ka tas tērē elektrību un akumulatoru laptopam. Ja pārdomāji, tad nomaini Power button režīmu - Control panel - Power options - tur arī tālāk atradīsi.

Programmu palaišana
Lai palaistu programmas tu izmanto peli, vai ne tā? Ar Win + 1/2/3... var palaist programmas, kas sēž septītnieka Taskbar, vai Windows Vista Quick launch panelī. Izmēģini!
Bet ja joprojām izmanto Windows XP, tad vari lietot "Launchy".
Liejupielāde un mājaslapa: Launchy: The Open Source Keystroke Launcher

Next, Next... crash!
Ļoti daudzi instalējot kādu programmu, spēli vai vēl sazin ko kā akli spiež Next līdz nonāk līdz finish. Un rezultātā pēc tam brīnās, kamdēļ datorā atrodās visādi nevajadzīgi mēsli, kaitīgā programmatūra un kāpēc atverās kāda pornolapa iemīļoto draugiem.lv vietā, kad palaižu pārlūku. Nomet ātrumu un izlasi pirms spied.

     [+] [-]

, 2010-08-24 10:51, pirms 9 gadiem
Par to destkopu paldies, nezināju.