Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:4, Did:0, useCase: 0

Kam domāts planšetdators?

Kam domāts planšetdators?
Paliktnis, kurā iespējams ievadīt un aplūkot informāciju. Tas ir planšetdators.
Publicitātes foto

Planšetdatoram nav nedz klaviatūras, nedz peles, informācijas ievade notiek skārienjūtīgā ekrānā ar pirkstu vai stilusu - bakstāmo kociņu. tas ir , ko viegli nēsāt līdzi palielā rokassomiņā, tādas ir galvenās planšetdatoru priekšrocības. Informācijas ievade notiek skārienjūtīgā ekrānā ar pirkstu vai bakstāmo stilusu.

Planšetdators ir kaut kas pa vidu starp smartfonu un pilnvērtīgu klēpjdatoru datoru, tā gabarīti ļauj to viegli nēsāt līdzi palielā rokassomiņā, nemaz nerunājot par darījumu pasaulē iecienītajiem ādas portfeļiem. Funkcijas, ko piedāvā planšetdators, ir atkarīgas no ražotāja.

Īss ieskats dažādos planštdatoru modeļos

Apple knapi paspējis piedāvāt tirdzniecībā savu iPad, kad arī citas kompānijas jau sākušas piedāvāt līdzīgus izstrādājumus vai arī vismaz publikai atklājušas prototipus.

Tās būtu: Fusion Garage JooJoo, HP Slate, Neofonie WePad, Archos 9, Asus Pad, Google Pad, Huawei SmartKid S7, Motorola Pad, P88 Pad.

Ķīniešu kompānija Lenovo šā gada janvārī publiskoja pasaulē pirmo hibrīdu IdeaPad U1, kas ir pilnvērtīga klēpjdatora un noņemama planšetdatora apvienojums. Darbojas kā savienojumā viens ar otru, tā arī neatkarīgi viens no otra. Katrā ierīcē uzstādīts atsevišķs procesors un operētājsistēma.

Cita Āzijas kompānija – Huawei – izstrādājusi izcili plānu planšetdatoru SmaKit S7, kas strādā uz operētājsistēmas Google Android bāzes.

Lietotājam draudzīgs ir planšetdators JooJoo, kuru izstrādājusi Fusion Garage. Vienkāršs un saprotams interfeiss ļauj izmantot Internetu, klausīties mūziku, skatīties augstas izšķirtspējas videomateriālus.

Par vecāka gadagājuma cilvēkiem padomājusi kompānija Neofonie, piedāvājo planšetdatoru WePad ar iespēju lasīt elektroniskās grāmatas un periodiskos izdevumus. Interfeiss ir maksimāli vienkāršs un ērts.

Hewlett Packard neatpaliek no pārējiem un savā piedāvājumā ietverīs HP Slate, kas strādā uz Windows 7 bāzes.

Elektroniskās grāmatas lasāmas ar ierīci Amazon Kindle. Ierīcē ir tikai dažas no klasisko planšetdatoru piedāvātajām iespējām.