Nākamā lapa

Kā izvairīties no apkrāpšanas un garantēti saņemt visu naudu par pārdoto dzīvokli? (1) 12.04.2017 19:22

Katrā dzīvokļa pārdošanas gadījumā pircējs ir ieinteresēts pasargāt sevi, izslēdzot maldināšanas iespēju, bet pārdevējs vēlās saņemt līgumā norunāto summu, lai nepaliktu uz ielas bez nekustamā īpašuma un naudas. Tāpēc svarīgi naudu uzticēt trešajai pusei, piemēram, notāram. Runa ir par glabājumu kontu pie zvērināta notāra, kuru pagājušajā gadā izmantoja 1480 darījumu slēdzēji, kamēr 2010. gadā – tikai 128.

Ieteikumi, kā pasargāt savu mājokli no zādzībām 21.03.2017 12:13

Sākot ar šo gadu ADB “Gjensidige” Latvijas filiāle sadarbībā ar Latvijas glābšanas dienestiem un drošības nozares pārstāvjiem ir uzsākusi iniciatīvu “Mājokļa Drošības Mēnesis”, kas turpmāk ik gadu norisināsies martā. Tā mērķis ir veicināt Latvijas iedzīvotāju informētību un izpratni par mājokļa drošības jautājumiem, tādējādi mazinot negadījumu skaitu valstī, kas saistīti ar mājokļa drošību. Šis ir īstais laiks, lai izvērtētu situāciju, kādā atrodas katra mājoklis. ADB “Gjensidige”Latvijas filiāle kopā ar apsardzes kompāniju “GRIFS AG” piedāvā praktisku informāciju un noderīgus padomus, kas palīdzēs uzlabot mājokļa drošību pret zādzībām.

Kāpēc akcijas preču pirkšana nereti ir finansiāli neizdevīga? (1) 20.03.2017 15:25

Kad cilvēkiem apnīk dzīvot no algas līdz algai un ik mēnesi ņemt pikalaina jeb ātros kredītus, lai izdzīvotu, nereti tiek meklēti visdažādākie veidi, kā ietaupīt naudu, būtiski nemainot savus ieradumus un tajā pašā laikā nepazeminot dzīves kvalitāti. Kā viens no naudas taupīšanas veidiem nereti tiek minēta preču pirkšana uz atlaidēm.

9 ierīces un aplikācijas, kas uzlabo produktivitāti 24.02.2017 09:12

Uz galda mētājas piezīmju blociņi, līmlapiņas un dokumenti, bet uz monitora ir atvērti vairāki logi ar dažādiem darba čatiem, e-pastiem un atskaitēm. Vai atpazīsti šo ainu? Dažiem cilvēkiem radoša nekārtība palīdz, taču lielai daļai šāda darba vide traucē sasniegt labākus rezultātus. Produktivitāte ir atkarīga ne tikai no spējām un prasmēm, bet arī no tā, kā tiek organizēts darba process. Labu produktivitātes līmeni nodrošina moderno tehnoloģiju ieviešana ikdienā. Kādu? Pāris lietderīgas idejas ir apkopojuši SMScredit.lv speciālisti!

Cik izdevīgi ir pirkt apģērbu internetā? 20.02.2017 11:38

Ne visiem pietiek laika doties rūpīgos šopinga gājienos, lai atjaunotu, papildinātu vai uzlabotu savu garderobi. Staigāšana pa veikaliem ir nogurdinoša un bieži vien nerezultējas, kā esam to iecerējuši – nevaram atrast pareizo izmēru, krāsu, cenu, audumu, apģērba veidu un tā tālāk. Tāpēc var gadīties, ka, dodoties iepirkties, atgriežamies mājās tukšām rokām un vīlušies, un dusmīgi par patērēto laiku. Veids, kā vienkāršāk un ērtāk iegādāties apģērbu, ir to pirkt internetā.

Klajā nākusi grāmata makšķerniekiem “Copes meistara padomi” 16.02.2017 15:15

Apgāds “Jumava” laidis klajā Eināra Siliņa padomu grāmatu makšķerniekiem gan iesācējiem, gan profesionāļiem - “Copes meistara padomi”. Grāmatā ietverta informācija gan par labākajām copes vietām, gan copes veidiem. Būs apspēlēti vairāki desmiti ļoti dažādu makšķerēšanas un reizē atpūtas vietu izklāsti kā individuāliem copmaņiem, tā kompānijā ar visu ģimeni, ar smalkākām piezīmēm un piedzīvoto ne kā pamācību, bet vienkārši ierosmi domāt, salīdzināt un izvēlēties. Vairāk būs runa par mūsdienām un copes iespējām, kas notiek tieši pašreiz, tūlīt un uz vietas.

LG pārsteidz ar savu labāko OLED televizoru 27.01.2017 13:44

Jauns gads sākas ar jaunām tehnoloģijām un piedāvājumiem no zināmākajiem un pircēju atzītākajiem ražotājiem. Patērētājiem tiek piedāvātas gan jaunākās tehnoloģijas sadzīves tehnikā, gan izklaidē, gan dažādās citās precēs, kas ikdienu var padarīt nedaudz vienkāršāku, ērtāku vai vienkārši patīkamāku.

SMScredit.lv vs Vivus.lv - kuru nebanku aizdevēju izvēlēties? 26.01.2017 12:10

Ja esi nolēmis aizņemties naudu, ir svarīgi izvēlēties sev piemērotu aizdevēju. Gadījumā, ja papildu līdzekļi nepieciešami steidzami un Tev ir atbilstoša maksātspēja, tad kā viens no risinājumiem var būt ātro kredītu piedāvājums. Vieni no zināmākajiem aizdevējiem ir SMScredit.lv un Vivus.lv. Ar ko tie atšķiras un kuru izvēlēties?

Kā tikt galā ar uzbāzīgiem parādu piedzinējiem? 24.01.2017 14:38

Ja jums ir paņemts kāds credite rapide jeb ātrais kredīts, bet ir radušās ilglaicīgas problēmas ar tā atmaksu, jūs, visticamāk, jau esat saskārušies ar parādu piedzinējiem vai arī tas tuvākajā laikā notiks. Parāda piedziņas process vienmēr ir nepatīkams, jo apziņa, ka esat kādam parādā, pati par sevi nav patīkama, taču vēl sliktāk viss var izvērsties tad, ja jūsu parādu piedzinējs nezina savas robežas. Bieži vien viņi cenšas parādniekus iebiedēt ar dažādām metodēm, līdz ar to parādnieki var tikt izprovocēti un pieļaut muļķīgas kļūdas, kas visu tikai vēl vairāk pasliktina. Lai parādu piedzinējs nevarētu jūs nostādīt neērtā situācijā, ir jāzina, kā ar viņiem gudri tikt galā.

Lieliski ēdieni, kurus iespējams pagatavot cepeškrāsnī 17.01.2017 17:17

Mājās gatavots ēdiens vienmēr garšo daudz labāk, nekā veikalā iegādātais. Tāpēc reizēm ir vērts papūlēties un pašam pagatavot kādu gardu maltīti. Tādējādi tiksi iepriecināts ne tikai tu pats, bet arī tava ģimene un viņu vēderi.

Kā gudrā māja var palīdzēt sagatavoties Ziemassvētkiem 20.12.2016 13:38

Ziemassvētki tepat aiz stūra – gaisā virmo mandarīnu un tikko ceptu piparkūku smarža, tiek pušķota eglīte un saiņotas dāvanas, taču Ziemassvētki ir arī laiks, kas daudziem mājokļu īpašniekiem mēdz sagādāt rūpes un raizes. Automatizēto ēku vadības sistēmu centra JUNG pārstāvniecības Austrumeiropā vadītājs Raimunds Skurdenis dalās ar padomiem, kā gudrā māja var atvieglot dzīvi šajā līksmajā, bet arī saspringtajā svētku laikā.

Kāpēc ir izdevīgi iepirkties interneta veikalā? 08.12.2016 10:50

Arvien vairāk cilvēku izvēlas iespēju iepirkties ērtāk un vienkāršāk – iepirkties interneta veikalā. Tam ir savas noteiktas priekšrocības – iespēja iepirkties sēžot mājās dīvānā, atpūšoties ar kafijas tasi rokās, izvēloties no plaša dažādu preču klāsta, neapmeklējot ārkārtīgi daudz dažādu veikalu – ietaupām gan laiku, gan enerģiju.

Mūsdienīgs naudas kredīts dažādām prasībām 23.11.2016 12:46

Dzīvojam laikmetā, kas paver ļoti plašas iespējas – dažādi vilinoši piedāvājumi sagaida ik uz stūra. Tas, protams, nozīmē arī neplānotus tēriņus. Šī iemesla dēļ svarīgi plānot savu budžetu, meklējot iespējas ietaupīt, kā arī palielināt savus ienākumus.

Sintētisko līdzekļu gūstā – laiks revīzijai vannas istabā! 17.11.2016 10:14

Tīrot māju vai mazgājot apģērbu, bieži mēdzam paļauties uz līdzekļiem, kas visu padara spodru un nevainojami tīru. Taču lielākā daļa veikalos pieejamo līdzekļu ir veidoti uz sintētisko ķīmisko vielu bāzes un var saturēt videi un veselībai potenciāli bīstamas ķīmiskās vielas. Kam pievērst uzmanību, iegādājoties tīrīšanas līdzekļus?

Melns uz balta – kad nepieciešams taustāms materiāls 01.11.2016 16:59

Arvien vairāk laika sanāk pavadīt pie datora – lasot, rakstot vai pārskatot dažādus tekstus. Un, lai gan šādi iespējams ātrāk paveikt dažādas darbības, paturēt tekstus datorā vienmēr nav ne iespējams, ne nepieciešams. Bieži vien mums sarakstītais, saveidotais vai lasāmais teksts nepieciešams taustāmā formātā uz papīra lapas. Ar printeriem esam pazīstami jau labu laiku – vieglākais veids, kā uzrakstīto izdrukāt. Turklāt ne tikai tekstu vien – attēlus, grafikus, krāsaini, melnbalti, vairumā – ko tik visu nevar izdrukāt ar printeri. Un ne tikai izdrukāt vien!

Kā droši iepirkties internetveikalos 27.10.2016 10:20

Iepirkties internetā ir visnotaļ vienkārši un pat aizraujoši! Iespējams apskatīt ļoti plašu nepieciešamo preču klāstu, izvēlēties no dažādiem modeļiem, cenām, funkcijām un iespējām – turklāt, bez lielās staigāšanas pa dažādiem veikaliem un laika tērēšanas. Tiesa, iepērkoties internetā, ja patiešām vēlamies iegādāties kvalitatīvu preci par saprātīgu cenu, nāksies pavadīt noteiktu laika daudzumu, meklējot starp dažādiem piedāvājumiem, veikaliem, iespējām, tāpēc ar laika patēriņu nāksies rēķināties. Tomēr, ir taču daudz ērtāk meklēt kaut ko sēžot dīvānā ar datoru klēpī, nekā pavadīt neskaitāmas stundas reāli staigājot pa lielveikalu!

5 dzīves mācības, kuras būtu jāapgūst ikvienam 26.10.2016 10:43

Sākt ir pats grūtākais
Saskaršanās ar jebkāda veida problēmām nomācoša. Skaidrs, ka jebkuru problēmu risināšana ir neizbēgama, tāpēc to ignorēšana neizbēgamo atliek uz vēlāku laiku. Ignorējot problēmas, mēs tās neatrisinām, bet gan novilcinām, nereti padarot tās vēl lielākas un grūtāk risināmas. Spilgts piemērs ir ātrais kredīts internetā – nespējot to atmaksāt, daudzi gluži vienkārši to ignorē, vēlāk dabūjot atmaksāt ne vien parādu, bet arī soda procentus par atmaksas kavēšanu. Galvenais ir nebaidīties no savām problēmām un atcerēties, ka tās, iespējams, nemaz nav tik trakas, kā jums šķiet. Mēs nekad nezināsim, cik sarežģīta vai, gluži pretēji, vienkārša ir situācija, kamēr neķersimies pie tās risināšanas.

Kā izvēlēties atbilstošu datora galdu? 18.10.2016 07:42

Mūsdienās ir pagrūti iztēloties cilvēka dzīvi bez datora. Tas spēj aizstāt gan televizoru, telefonu, gan arī radio un dažādus video un mūzikas centrus, nemaz jau nerunājot par to, ka ļoti lielam skaitam cilvēku dators ir pastāvīga darbvieta. Tieši tādēļ jāparūpējas par to, lai vieta, kur mēs ikdienā pavadām daudz laika, būtu aprīkota ērti un funkcionāli un neradītu problēmas neērta iekārtojuma dēļ. Galdu izvēle datoriem mūsdienās ir neierobežota, un atrast tādus, kas neizjauks telpas dizaina koncepciju, nesagādā nekādas grūtības. Tomēr, galvenā loma datorgalda izvēlē ir ne tikai skaistumam.

Cilvēka emocionālais stāvoklis un interjera krāsas, vai tās mijiedarbojās? 03.10.2016 09:35

Rudens, kas nu jau nomainījis vasaru, ir viens no krāsainākajiem gadalaikiem. Visapkārt sarkans, dzeltens, oranžs, mazliet zaļš – krāsas un to salikumi, ko varam novērot dabā, arī mūs mudina uz dažādību. Gluži kā dabā, mainoties gadalaikiem un krāsām, arī cilvēku emocionālo stāvokli var ietekmēt dažādas krāsas, radot pozitīvas vai negatīvas emocijas.

Kā ekonomiski ieplānot kāzas (1) 30.09.2016 06:54

Kāzas ir skaistākā diena jūsu mūžā, taču lielo izmaksu dēļ dažus sapņus nav iespējams piepildīt. Vidēji kāzas izmaksā līdz 15 tūkstošiem eiro, ko lielākā daļa cilvēku nespēj atļauties. Lai nebūtu jāaplūko ātro kredītu tops, piedāvājam dažus padomus, kā iespējams ieekonomēt jūsu, jaunās ģimenes, budžetu. Arī ekonomiskas kāzas var būt neaizmirstamas, modernas un jautras.

Kā pavisam viegli palielināt savus ienākumus? (1) 15.09.2016 08:56

Sekojot zināmām sociālajām normām, ikvienam no mums ir nepieciešami lielāki vai mazāki līdzekļi, lai ne vien izdzīvotu, bet arī dzīvotu. Tradicionālie ienākumu gūšanas veidi ir darbs vai savs bizness, tomēr ar ienākumiem, kas gūti šādā veidā, vairākumā gadījumu var nosegt tikai neatliekamos izdevumus, piemēram, pārtiku, īri, kredītu, komunālos maksājumus, degvielu, apģērbu utml. Bet mūsu dzīves, kā zināms, neaprobežojas tikai ar pamatvajadzību apmierināšanu.

Altum Mājokļa galvojums - atbalsts vēl papildus 2100 ģimenēm un bērniem! (1) 14.09.2016 17:24

2015. gadā tika uzsākta mājokļu galvojumu atbalsta programma, ar mērķi palīdzēt ģimenēm ar bērniem tikt pie savām mājām, palīdzot nodrošināt pirmo iemaksu kredītam mājokļa iegādei vai būvniecībai. Uz šī gada 1. jūliju kopumā atbalstītas 2686 ģimenes. Jūlijā Ministru kabinets lēmis piešķirt papildu finansējumu 3,39 miljonu eiro apmērā mājokļu galvojumu programmas turpināšanai, vienlaikus precizējot atbalsta saņemšanas nosacījumus.

Izstāde „Latvijas vīnogas un vīndarība 2016” Dabas muzejā 09.09.2016 17:41

16. un 17. septembrī izstādē „Latvijas vīnogas un vīndarība 2016”, kas tapusi sadarbībā ar Latvijas Vīnkopju un vīndaru biedrību, būs apskatāmi vairāk nekā 100 dažādu vīnogu šķirņu paraugi un vērtējami Latvijas ogu vīni.

Vieglākais veids, kā palielināt ienākumus, ir samazināt izdevumus 01.09.2016 10:31

Cik reizes nav nācies dzirdēt par to, ka kāds laimīgais, kas kādā loterijā ir vinnējis vairākus miljonus, jau pēc pāris gadiem ir iztērējis laimēto naudas summu. Kā gan tas ir iespējams? Tāpat nereti nākas redzēt biznesmeņus, kuru uzņēmumi bankrotē, bet nav saprotams, kādēļ tas ir noticis. Vai zināt, cik daudz ir tādu ģimeņu, kas savu mantojumu ir zaudējuši neticami īsā laikā, jo ir izturējušies pret to vieglprātīgi. Atbilde uz šiem jautājumiem ir viena – šie cilvēki ir izšķērdīgi un pārsteidzīgi tērējuši savus līdzekļus. Lai arī cik daudz naudas mums būtu, mēs to itin viegli varam iztērēt, ja mēs to tērējam nepārdomāti un nelietderīgi.

Lupatiņas dažādu virsmu uzkopšanai, to atšķirības 09.08.2016 14:45

No kā izgatavotas mūsdienu tīrīšanas lupatiņas? Kuras no tām vislabāk uzsūc mitrumu, kalpo ilgāk un neatstāj ūdens paliekas? Atbildes atradīsiet šajā rakstā.

Bērnam droša un draudzīga mājokļa iekārtošana 15.07.2016 12:25

Bērni ir mūsu prieks un acuraugs, tāpēc vecāki vienmēr vēlas iekārtot mājokli tā, lai bērns tajā justos ērti un patīkami. Ir ļoti rūpīgi jāapdomā tas kā iekārtot mājokli, it īpaši, ja bērns ir tajā vecumā, kad viņš vēl visu tikai iepazīst un var piekļūt ikvienai vietai. Ir jāsaprot, ka mazajiem ir milzīga vēlme izzināt mājokli, tāpēc viņi bieži vien dodas pat uz tādām dzīvokļa vietām, kurās Tu nevēlies, lai viņš dotos, jo ir iespējams savainoties. Dažādi slēdži, rozetes – to visu bērni ļoti veikli aptausta, kad pārvietotas pa dzīvokli.

Noderīgi padomi, kas ļaus mājīgi iekārtot dzīvokli 13.07.2016 10:06

Bieži vien mājokļa remontam nepietiek finansiālo līdzekļu. Ikdienas izdevumu ir daudz, bet tā īsti atlikt un iekrāt palielākas naudas summas kādam konkrētam mērķim ne vienmēr izdodas. Reizēm, jo īpaši ja mājoklis ir īrēts, nevēlamies ieguldīt svešā īpašuma remontā lielas naudas summas, tomēr savu dzīves telpu vērst omulīgāku gribam gan. Un tad nu jārod dažādi risinājumi, kā ekonomiskāk, bet vienlīdz patīkami un jauki iekārtot telpas. Vislabāk šādu mērķi izdodas sasniegt ar dažādu dizaina elementu palīdzību, komfortablām un patīkamām mēbelēm, bet reizēm pietiek vien ar atjaunotu un košu sienu krāsojumu, kas nebūt nav pārāk dārgs ieguldījums.

Būtiskākie faktori, ja esi jauna dīvāna meklējumos 08.07.2016 17:40

Jauna dīvāna iegāde visbiežāk ir ļoti liels piedzīvojums ikvienam. Nereti notiek arī tā, ka cilvēki savā starpā sastrīdas, meklējot piemērotāko dīvānu savam mājoklim. Lai strīds nenotiktu, vēlamies sniegt pāris noderīgus padomus, kuri ļaus izvēlēties piemērotāko dīvānu, kas kalpos ilgi un kvalitatīvi.

Kādēļ plānot iepirkšanās procesu un ēdienreizes ir efektīvi? 30.06.2016 14:11

Daži no mums mēdz plānot ikdienas iepirkšanos, daži nē. Viena iespēja – sapirkties vienreiz nedēļā, pārsvarā plānojot ēdienreizes visai nedēļai un piepildot ledusskapi svētdien, papildus nedodoties iepirkties līdz nākamajai svētdienai. Otra iespēja – doties uz veikalu katru otro dienu, lai sagādātu visu nepieciešamo nākamās dienas vajadzībām, nedomājot tālāk. Tiesa, ne vienmēr atliek laika katru otro dienu doties uz veikalu un stāvēt garās rindās – jo īpaši, darba dienu vakaros. Tāpat, iepērkoties tik bieži ir grūtāk izsekot līdzi saviem tēriņiem, ja tas ir tas, kam cenšamies pievērst uzmanību. Sapērkoties reizi nedēļā, summa, ko samaksājam, būs lielāka, toties rēķinot uz visu nedēļu – sanāks lētāk, kā pērkoties biežāk.

10 lietas, ko apsvērt pirms pirkuma veikšanas 27.06.2016 16:35

Ikvienam, kas taisās veikt jebkāda veida pirkumu, vajadzētu uzdot sev vairākus jautājumus. Kādus? Iepazīstieties ar tiem raksta turpinājumā. Šie jautājumi palīdzēs jums izlemt, vai tiešām jums konkrētais pirkums ir nepieciešams, un palīdzēs to izdarīt maksimāli izdevīgi. Šie jautājumi attiecas kā uz lieliem, tā arī uz maziem pirkumiem, tādēļ, veicot arī šķietami nenozīmīgus tēriņus, neaizmirstiet sev uzdot šos jautājumus.

Lielā pavasara tīrīšana ar brīnumlīdzekli etiķi 07.06.2016 16:00

Pavasara neatņemama sastāvdaļa jebkurā mājā ir lielā pavasara tīrīšana

Noderīgi padomi, ja meklē jaunu veļas mašīnu! 20.05.2016 16:41

Sadzīves tehnikas iegāde parasti tiek plānota vien tad, kad esošā ierīce sabojājusies un atremontēt saremontēsalabot t to vairs nav iespējams, vai arī tad, ja patiešām uzskatām, ka vecā ierīce vairs nepilda savas funkcijas tik labi un nepieciešams kas lielāks, jaudīgāks, modernāks un labāks. Retāk cilvēki izvēlas nomainīt lielo sadzīves tehniku vien tāpēc, ka tirgū parādījies funkcionālāks un modernāks modelis, tomēr ir arī šādi gadījumi.

Aktuāls notikums – gāzes tirgus atvēršana. Ko tas nozīmēs patērētājiem? 02.05.2016 12:36

Gāzes tirgus atvēršana palielinās Latvijas un visa reģiona energodrošību, proti, Baltijas un Ziemeļvalstis būs labāk savienotas, lielie spēlētāji varēs operatīvāk un par atbilstošāku cenu iegādāties dabasgāzi, savukārt patērētājiem būs iespēja saņemt lētāku elektrību un siltumu, atzīst nozares eksperti.

Izvēlies atbilstošāku dārza tehniku zāliena kopšanai 30.04.2016 09:55

Ziemā, kad zāliens atpūtās zem sniega segas, bija īstais laiks, lai saplānotu, kāda tehnika būs nepieciešama pavasara un vasaras zāliena kopšanas darbiem. Tomēr, ja tas nav uzspēts – skumt nevajag. Arī pavasarī, kamēr vēl nav sākusies lielā dārza darbu sezona, iespējams visu saplānot un tikt skaidrībā – ja vien rīkojamies pietiekami ātri un operatīvi.

10 vērtīgi padomi, kā uzturēt māju kārtībā 27.04.2016 18:07

Ja pārvietojoties pa savu māju, uzduraties izmētātām drēbēm, papīru kalniem un citām nekārtībā esošām lietām, ziniet- jūs neesat vientuļi. Miljoniem cilvēku visā pasaulē dzīvo mājās, kurās valda nekārtība. Un, neskatoties uz to, ka mūsdienu dzīvokļiem un mājām ir tendence paplašināties, bet ģimenes locekļu skaitam- sarukt, cilvēki turpina aizkraut ar dažādiem krāmiem ne tikai savu dzīvojamo platību, bet arī pagrabus, garāžas un bēniņus. Mūsdienu mentalitāte nezin kāpēc uztiepj mums pārliecību par to, ka jo vairāk mums būs lietu, jo laimīgāki mēs kļūsim.

25 lietas, kuras nedrīkst turēt mājās 25.04.2016 21:02

Esam apkopojuši sarakstu ar konkrētām lietām, kuras nav ieteicams turēt mājās- tām piemīt negatīva enerģija, kas traucē jūsu veiksmei un labklājībai.

Noderīgi priekšmeti dārza kopšanai pavasarī 30.03.2016 16:16

Pavasaris teju-teju kā iestājies, taču neprognozējamo laika apstākļu dēļ vēl joprojām daudziem no mums dārza darbi īsti tā nav sākušies. Šogad ar dārza darbiem būs jāsteidzas, jo no pavasara līdz vasaras sākumam atliks pavisam maz laika. Tad nu sākam domāt un lemt – kas īsti būs tie darbi, ko vēlamies paveikt dārzā, kā arī, kādi īsti darbarīki būs nepieciešami dārza sakopšanai?

Katra desmitā ģimene Eiropā izmanto nepareizas metodes veļas mazgāšanā 21.03.2016 19:32

Vismaz reizi nedēļā atvēlam laiku veļas mazgāšanai – ņemot vērā, ka lielākoties mājsaimniecībās ir tāda ierīce, kā veļas mazgājamā mašīna, tas nebūt nav pats nogurdinošākais darbs. Atliek vien ievietot veļas mašīnā mazgāšanai paredzētās drēbes, nospiest dažas pogas, izvēlēties režīmus, pievienot veļas pulveri un mīkstinātāju – un varam doties lasīt grāmatu vai skatīties filmu, kamēr ierīce visu izdarīs mūsu vietā. Tomēr ne vienmēr viss ir tik vienkārši, kā tas izskatās.

Ko darīt, ja gludekļa apakšējā virsma zaudējusi spīdumu 04.03.2016 16:27

Ja gludekļa apakšējā virsma zaudējusi spīdumu vai palikusi netīra, to iespējams atjaunot pavisam vienkārši:

Kā kopt un atjaunot klavieres 19.02.2016 14:30

Klavieres, īpaši pulētās, tāpat kā jebkura mēbele, pastāvīgi jākopj. Ja būsiet uzmanīgs īpašnieks, tāds mūzikas instruments var kļūt par ģimenes relikviju, kas pāriet no vienas paaudzes mantojumā nākošajai. Klavieru mūžs var būt pat dažos gadu simteņos mērāms.

Nākamā lapa