Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:15, Did:0, useCase: 0

PTAC brīdina par dūmu detektora imitāciju, kas neveic brīdinājuma funkciju

Drukāt

Patērētāju tiesību aizsardzību centrs ( PTAC) izplatījis brīdinājumu, ka tirdzniecībā nonākusī cigarešu dūmu detektora imitācija nav ierīce, kas nodrošina aizsardzību pret nosmakšanu. Cigarešu dūmu detektora imitācija vizuāli atgādina dūmu detektoru, bet neveic brīdinājuma funkciju par telpā izveidojušos ugunsgrēka faktoru.

PTAC brīdina par dūmu detektora imitāciju, kas neveic brīdinājuma funkciju

Tā kā uz preces nebija skaidri norādīts, ka tā ir cigarešu dūmu detektora imitācija, patērētājs to varēja kļūdas pēc iegādāties un lietot, kā dūmu detektoru.

Cigarešu dūmu detektora imitāciju bija iespējams iegādāties AS “DIĀNA” veikalos “Mājai un Dārzam”.
Ja iegādātā prece neatbilst sākotnēji paredzētajam mērķim un vēlaties to atgriezt, lūgums doties uz veikalu, kur prece iegādāta.

Tev jābūt autorizētam,

" Ļaujot citiem iejaukties savā dzīvē, mēs pārstājam sekot dvēseles aicinājumam, un tas rada disharmoniju un slimību. Brīdī, kad sevī ļaujam ienākt cita cilvēka domai, tā novirza mūs no patiesā dzīves ceļa."
/ Edvards Bahs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv