Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:29, Did:0, useCase: 0

Foto: Interesanta ideja. Vecpuiša mājoklis garāžā

Ļoti oriģinālu mājokli iespējams izveidot arī garāžā. Sievietēm tas varētu šķist padrūms, taču īstiem vīriešiem- vientuļajiem vilkiem- noteikti patiks. Te nav puķainu tapešu, tikai ķieģeļi, caurules, sijas un no cigarešu dūmiem nodzeltējušas sienas. Arī mēbeļu nav daudz- tikai ādas dīvāns, galds, daži krēsli, grāmatu plaukts un televizors. Īsta vīriesu paradīze.

     [+] [-]

, 2014-06-29 23:14, pirms 4 gadiem
Nu galīgi neizskatās pēc garāzas un vismaz 3ajā stāvaa...
Stils protams vecpusīgs

     [+] [-]

, 2016-05-08 20:56, pirms 2 gadiem
Grūti iedomāties ka kāds no brīva prāta gribētu dzīvot īstā garāžas telpā. Īslaicīgi - var būt. Principā viss apkārt metāls.
Darbavietu aprīkoums | Metāla darbagaldi |...

Tev jābūt autorizētam,

" Lai cik neparasti, man vistuvākais draugs ir sieva, ļoti mīļš draugs. Reizēm citi man uzknābj: kā tad tā – tu šad tad par skuķiem runā, vai sieva nepiktojas? Nē, nepiktojas! Kas tur slikts, ka es joprojām redzu, ka tas skuķis skaists? Priecāšanās par skaistu cilvēku ir priecāšanās par skaistumu. Emocijām jābūt – kas tas par cilvēku, kurš vairs to neredz?"
/ Anatolijs Danilāns /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv