Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:16, Did:0, useCase: 0

Foto: Tomātu izstāde Dabas muzejā. 25 garšīgas fotogrāfijas

Brīvdienas ir ideāls laiks, lai apmeklētu tomātu izstādi, kas vēl divas dienas apskatāma Latvijas Dabas muzejā. Sarkani, dzelteni, oranži, rozā, violeti, raibi un strīpaini- kādi tik nav tie tomāti! Arī pēc formas ne tikai apaļi vai iegareni, bet arī sirds un citās interesantās formās. Dodieties uz Dabas muzeju un apskatiet paši! Mēs piedāvājam tikai nelielu ieskatu tajā, kas redzams muzeja otrā stāva izstāžu telpās. Un ne tikai redzams, bet arī iegādājams. Turpat uz vietas varēsiet saņemt arī visas jums nepieciešamās konsultācijas par tomātu šķirnēm, to audzēšanu un kopšanu.

Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv
" Mana mīļā, mana drosmīgā arāju tauta! Drosmīgā, sīkstā, izturīgā tauta, par kuru daina vēsta šādus vārdus: man pieder tēvuzeme ar visām atmatām. Man pašam kungam būt, man pašam arājam! "
/ Ēvalds Valters /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv