Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:16, Did:0, useCase: 0

Video: 12 DĀRZU MAĢIJA. 11. sērija - Ūdensvīra dārzs

Drukāt

Tuvojas nobeigam astroloģiski krāšņais un ziedošais videoprojekts, kurā piedāvājam skatīt jaukākos Latvijas dārzus un optimisma pilnos dārzu saimniekus. Epadomi sadarbībā ar profesionālu astroloģi Ilzi Reihu (Astrocentrs) piedāvā raidījuma "12 dārzu maģija" 11. sēriju - Ūdensvīra dārzs. Viesos pie Egijas Lazdiņas Auros" .

Egija Lazdiņa, tāpat kā viņas dzīvesbiedrs, ir profesionāla agronome, tāpēc viņas dārzā viss ir ļoti pārdomāts. Katram augļu kociņam, puķītei, krūmiņam- sava noteikta vieta, kopšana un apmīļošana. Tomēr visvairāk saimnieces mīlestības tiek skaistulēm lilijām, kuras Egija iemīļojusi īpaši. To kolekcija ir ļoti plaša un regulāri tiek papildināta. Diemžēl, mēs pie Egijas ciemojāmies laikā, kad lilijas bija jau noziedējušas, tāpēc izbaudīt to krāšņumu visā pilnībā neizdevās, toties mums bija iespēja apskatīt pārējo dārzu un uzzināt daudz interesanta par tā pareizas ierīkošanas kritērijiem.

Tuvākajā laikā piedāvāsim cikla noslēguma sēriju, kurā viesosimies pie šī cikla idejas autores un pirmo 11 sēriju raidījumu vadītājas, astroloģes Ilzes Reihas, kura kopā ar vīru Hariju un meitu Dārtu iekopusi īpašu dārzu īpašā mājā - "Putnos" un nu pati iejutīsies raidījuma galvenā varoņa lomā .

Baudiet Auna, Vērša, Dvīņu, Vēža, Lauvas, Jaunavas, Svaru, Skorpiona, Strēlnieka, Mežāža un Ūdensvīra dārzus un gaidiet nākamo "12 dārzu maģijas" 12., noslēguma sēriju- "Zivs dārzs. Viesos pie Ilzes Reihas Vecaucē" . Ziedošu vasaru un vērtīgu skatīšanos!

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā

Vērtējums: +2

Tev jābūt autorizētam,