Foto: Skaistie dārzi 2015. Ilzes Reihas brīnumzeme

Ilze kopā ar ģimeni dzīvo ļoti gleznainā vietā pavisam netālu no Auces, mājās ar nosaukumu "Putni", un kā jau daudziem zināms, ir profesionāla astroloģe ar ilggadēju pieredzi. Taču tas nav vienīgais Ilzes talants. Tikpat labi, kā lasa zvaigznes, Ilze arī gatavo dažādus gardumus un kopj savu dārzu, kas vārda tiešā nozīmē atgādina Alises brīnumzemi, kur netrūkst ne smaržīgu ziedu visdažādākajās krāsās, ne zaļojošu augu, ne noslēpumainu stūrīšu. Īsta pasaka ar īpašu auru un atmosfēru. Ieejot Ilzes dārzā rodas sajūta, ka esi iekļuvis citā pasaulē, kur valda daudz smalkākas enerģijas un darbojas citi- dabas likumi. Te lidinās raibi tauriņi, dzied putni un smaržo gaiss. Te pārņem neparasts miers un vieglums, ko gribas ne tikai izbaudīt, bet arī ieskaut savā sirdī un saglabāt... Turklāt Ilzei ir pašai savs zelta gailis, kas dzied nevis Rīgas torņa galiņā, bet "Putnu" dārzā".

Vairāk par Ilzi un viņas dārzu uzzināsiet jau pavisam drīz raidījumu cikla "Divpadsmit dārzu maģija" 12. sērijā, kas tapis Epadomi TV sadarbībā ar Astrocentru. Pirmās 11 sērijas noskatāmas
ŠEIT
. Uz tikšanos!

Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv

Tev jābūt autorizētam,


" Kas notiktu, ja visi tie daudzie simti tūkstoši latviešu, kuri izklīda kopš 1990. gada, pēkšņi atgrieztos atpakaļ? Atgrieztos ar visām savām zināšanām un jauno pieredzi. Bail iedomāties, jo kas tad notiktu ar visām tām mūsu vietējām pelēcībām valsts pārvaldē un politikā? Viņiem taču tā būtu milzu traģēdija."

/ Alvis Hermanis /

Http://www.RezervesDALAS24.Lv