Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:16, Did:0, useCase: 0

Video: 12 DĀRZU MAĢIJA. 4. sērija - Vēža dārzs

Redakcija
Redakcija
Ziemassvētku dienās turpinām jauno, unikālu astroloģiski krāšņu un ziedošu videoprojektu, kurā varat skatīt jaukākos Latvijas dārzus un optimisma pilnos dārzu saimniekus. Epadomi sadarbībā ar profesionālu astroloģi Ilzi Reihu (Astrocentrs) piedāvā jaunā raidījuma "12 dārzu maģija" 4. sēriju- Vēža dārzs. Viesos pie Līgas un Aivara Beņķiem Dobelē.

Ja jums kādreiz nākas doties uz Dobeles pusi, tad noteikti piestājiet Liepu ielā 5, kur mitinās kāda ļoti jauka, strādīga un ārkārtīgi viesmīlīga latviešu ģimene- Līga un Aivars Beņķi, kas paralēli ikdienas darbam, apsaimnieko arī savu "Skaisto un parkatisko ideju dārzu", kur padomāts pilnīgi par visu. Līdzās krāšņajam daiļdārzam, saimnieki ierīkojuši arī burvīgu atpūtas zonu, kurā svarīga vieta atvēlēta Aivara paša darinātam grilam, kurš vēsos vakaros kalpo arī kā āra kamīns. Brīnišķīga ideja, kuru tā vien gribas "nošpikot". Kaut gan saimnieki to nebūt neliedz un labprāt dalās savā pieredzē un mākslā saimniekot. Un tās nu viņiem netrūkst. Jo bez košumdārza, šeit iekopts arī paliels sakņu dārzs un siltumnīca, kur netrūkst absolūti nekā. Ir pat interesanti aizjūras augi. Un, protams, kūpinātava. jo kā gan kārtīgs latvietis var iztikt bez smeķīga gaļas gabaliņa!

Tā kā visi 12 dārzi šovasar ir jau nofilmēti, uz nākamo sēriju nebūs pārāk ilgi jāgaida. Apmēram reizi divās nedēļās piedāvāsim jaunu sēriju.
Baudiet Auna, Vērša, Dvīņu un Vēža dārzus
un jau drīzumā piedāvāsim nākamo "12 dārzu maģijas" sēriju- "Lauvas dārzs. Viesos pie Dzintras Tomsones Ziepniekkalnā" . Jaukus svētkus un vērtīgu skatīšanos!

Lai pieteiktos personīgām konsultācijām pie Ilzes Reihas, zvaniet 22027839 . Vairāk informācijas uziināsiet Astrocentrs lapā
Vērtējums:
Http://www.RezervesDALAS24.Lv