Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:16, Did:0, useCase: 0

Foto: Skaistie dārzi 2015. Ināras Aires dārza burvības vilinājums

Ir sievietes un ir dievietes. Ināru Airi es pieskaitītu pie otrajām. Apburoša, starojoša, smaidīga, enerģijas pilna un tajā pat laikā noslēpumaina- viņa atgādina ziedu feju, kas vienā brīdī var pēkšņi parādīties, bet jau nākamajā tikpat negaidīti pazust, lai pēc brīža atkal pazibētu kaut kur starp augu zaļajām lapotnēm, vilinoši aicinot no zieda uz ziedu. Tāds ir arī Ināras dārzs: vilinošs un kārdinošs, it kā no citas pasaules, it kā no pasakas. Tāds, kurā gribas ieiet un palikt, lai nekad vairs neatgrieztos. Tāds, kurā dzīvo rūķīši un labās raganiņas.

Vairāk par Ināru, viņas dārzu un citiem vaļaspriekiem uzzināsiet jau pavisam drīz raidījumu cikla "Divpadsmit dārzu maģija" 7. sērijā, kas tapis Epadomi TV sadarbībā ar Astrocentru. Uz tikšanos!

Foto un teksts: Iveta Apškrūma, epadomi.lv
" Advents, cilvēcīgā valodā runājot, ir iespēju laiks - Dieva piešķirtas un Viņa Debesu Baznīcas "apstiprinātas" atjaunotnes un sevis, savas sirds un dvēseles izgaismošanas laiks tuvojošās Jēzus piedzimšanas gaismā. "
/ Didzis Kukainis /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv