Foto: Skaistie dārzi 2015. Viesos pie Urbānu ģimenes Bikstos

Dobeles pagasta Bikstos ir kāda vieta ar nosaukumu 'Līči", kur dzīvo un saimnieko draudzīgā un čaklā Urbānu ģimene. Viņu saimniecība ir gana plaša un darbu nekad netrūkst. Neskatoties uz to, ģimene atrod laiku gan izklaidēm un vaļaspriekiem, gan arī krāšņa dārza iekopšanai un uzturēšanai kārtībā, kurā netrūkst ne dažādu ziedu un košumkrūmu, ne dārzeņu, ogu un augļu. Gaiss šajā pusē smaržo pēc mīlestības. Mīlestības pret darbu, senču gara mantojumu, dabu un vienam pret otru. Bet galvenais- "Līčos" vienmēr valda prieks un jautrība, jo saimniekiem piemīt veselīga humora dzirksts.

Un vēl- ģimenes galva Jānis Urbāns (viņš arī Latvijā pieprasīts krāšņu meistars) "Līču" teritorijā izveidojis senlietu muzeju, kurā paciemoties un senatnes gaidotni izbaudīt var ikviens, taču tas jau ir cits stāsts, kuru noteikti jums pastāstīsim un parādīsim, tikai citreiz. Bet pagaidām piedāvājam jums virtuālu ceļojumu Urbānu ģimenes krāšņajā dārzā, kura dvēsele un aprūpētāja ir Jāņa sieva Alda.

Foto: Iveta Apškrūma, epadomi.lv

Vairāk par Urbānu ģimeni uzzināsiet jau pavisam drīz raidījumu ciklā "Divpadsmit dārzu maģija", kas tapis Epadomi TV sadarbībā ar Astrocentru. Uz tikšanos!

Tev jābūt autorizētam,
" Mirklis, kad tu jūti, ka tas cilvēks ir tavs, ka viņš ir tuvinieks, un ka tu esi viņa, – tad pazūd egoisms, pazūd bailes. Tas, ka spēj redzēt vienkāršo, īsto cilvēcību citos – vienkāršo, īsto, dzīvo cilvēku – ar acīm, ar kustībām, ar augumu – un ka tu vari būt ar viņu kopā šajā mirklī, darīt kaut ko, vēlēties... Galvenais, lai sajūta nāk no sirds. Un tas ir visskaistākais."
/ Ieva Akuratere /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv