Layout: current: getSitedefLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:18, Did:0, useCase: 0

Par ragavām rūpējamies ziemā, par radiatoriem – vasarā! 28.08.2019 00:15

Kārtīgam saimniekam ir savs izdarāmo darbu grafiks, kurš bieži vien pārsniedz viena vai vairāku mēnešu robežas. Nereti ir pat aptuvens plāns, kad un ko darīt visa gada garumā. Lūk, rūpes par radiatoriem ir viens no tādiem darbiem, kuru ir ieteicams plānot laicīgi, jo būtu ļoti nepatīkami, ja šo vajadzētu veikt ziemas apstākļos, kad radiatora sniegums ir ļoti svarīgs telpu siltuma uzturēšanai.

Dražice ūdens sildītāji: palīgi jūsu mājā 06.08.2019 10:50

Daudzu ēku iedzīvotāji saskaras ar problēmu – mājā nav centralizētas siltā ūdens piegādes sistēmas vai arī esošā pienācīgi nepilda savu uzdevumu. Šādos brīžos ir jāmeklē savi risinājumi un viens no tādiem var būt ūdens sildītāja (boilera) iegāde un uzstādīšana savā mājsaimniecībā vai arī citā platībā, kur ir nepieciešama siltā ūdens klātbūtne. Ūdens sildītāji var tikt darbināti gan ar elektrību, gan apkurināmi ar kādu no kurināmajiem materiāliem; ūdens tajos tiks uzsildīts un pēc tam novadīts, kur klientam vajadzīgs, piemēram, uz vannas istabas vai virtuves krāniem. Ūdens sildītāja iegāde un uzstādīšana ir vērtīga investīcija, kas ļaus uzlabot dzīves kvalitāti neatkarīgi no klienta atrašanās vietas, tādēļ pieņemot lēmumu, kāda zīmola ūdens sildītāju izvēlēties, ir jābūt pārliecībai par tā kvalitāti un ilgo kalpošanu. Šādos gadījumos ir vērts paļauties uz pārbaudītam vērtībām un uzņēmumiem, kuri sevi ir pierādījuši ilgu gadu laikā – viens no šādiem ražotājiem ir uzņēmums Dražice.

Kāpēc izvēlēties bīdāmos vārtus: priekšrocības un ieguvumi 14.12.2018 06:22

Vārti ir loģisks jebkura privātīpašuma papildinājums, kas uzlabo īpašuma estētisko veidolu un palielina drošību. Kādus vārtus izvēlēties savam īpašumam? Standarta izvēle ir starp veramajiem un bīdāmajiem vārtiem. Arvien biežāk klienti izvēlas tieši bīdāmos vārtus, jo tie spēj nodrošināt vairākas priekšrocības, par kurām īsi pastāstīsim arī jums.

Kā panākt nevainojamu higiēnas līmeni labierīcībās? 11.09.2018 17:53

Kādā slavenā latviešu filmā izskan frāze “Kultūra sākas ar mazmājiņu.” Lai arī mīlīgs un naivs izteikums, tam nevar nepiekrist. Labierīcību apmeklējums ir neatņemama ikviena cilvēka ikdienas sastāvdaļa neatkarīgi no pasaules vietas un nodarbošanās.

Izturīgs un pievilcīgs – dakstiņu jumts 06.09.2018 08:26

Dakstiņi ir skaists un ilgmūžīgs jumta segums, kuru izmanto kā privātmāju, tā arī daudzdzīvokļu un industriālo ēku būvniecībā. Divi izplatītākie dakstiņu veidi ir māla un betona, un visbiežāk tiem ir taisna, viļņveida vai rievota forma.

Mājas jumta segums – mājas vizuālā kopskata atslēga 29.05.2018 10:29

Kā palielināt mājas vērtību? Kā uzlabot mājas vizuālo izskatu? Kvalitatīvs un elegants jumta segums ir tieši tas, kas tev ir nepieciešams. Skaists, atbilstoši funkcionējošs un kvalitatīvs jumta segums, kas ilgi kalpo, ir tieši tas, kas uzlabo mājas kopskatu. Jo izvēloties sev piemērotāko mājas jumta segumu, ir nepieciešams izvērtēt ne tikai tā cenu, bet arī ilgmūžību, cik drošs tas būs un kā tas palielinās mājas vērtību. Kādu jumta segumu iesaka speciālisti šodien?

Ūdens noplūde – biežākais īpašuma apdrošināšanas atlīdzību iemesls 11.01.2018 10:26

Īpašumu apdrošināšanā visbiežāk atlīdzības tiek izmaksātas par postījumiem ūdens noplūžu dēļ. Pērn ne tikai mājokļiem, bet arī birojiem un tirdzniecības platībām no kopējā negadījumu skaita to bijis pat vairāk nekā puse – 51%. Savukārt atlīdzībās kopumā izmaksāts vairāk nekā 1,2 miljoni eiro, liecina apdrošināšanas sabiedrības BALTA (PZU) grupa dati.

Kura sivēntiņa māja patiesībā nodeg ātrāk? 01.09.2017 13:24

No slavenās animācijas filmas mēs zinām, ka sivēns drošībā no vilka ir tikai mūra mājā. Bet kā ir nevis pasaku pasaulē, bet reālajā dzīvē, ja vilku simboliski pielīdzinām ugunsgrēkam? Vai tiešām Latvijas iedzīvotājs ugunsgrēka gadījumā var justies droši tikai mūra mājā? Pateicoties vēl nebijušam eksperimentam, kurš turklāt iemūžināts video, nu varam droši atbildēt, ka patiesībā atbilstoši uzcelta koka māja var būt tikpat ugunsdroša kā no cita materiāla būvētā.

Cilvēka emocionālais stāvoklis un interjera krāsas, vai tās mijiedarbojās? 03.10.2016 09:35

Rudens, kas nu jau nomainījis vasaru, ir viens no krāsainākajiem gadalaikiem. Visapkārt sarkans, dzeltens, oranžs, mazliet zaļš – krāsas un to salikumi, ko varam novērot dabā, arī mūs mudina uz dažādību. Gluži kā dabā, mainoties gadalaikiem un krāsām, arī cilvēku emocionālo stāvokli var ietekmēt dažādas krāsas, radot pozitīvas vai negatīvas emocijas.

Jauna dzīve vecajam parketam 21.09.2015 12:18

Gribi, lai apdarē izmantotais koks ir neparastākā tonī, tomēr tā neatkārtojamais raksts saglabājas? Izvēlies lazēšanu!

Baltus logus tavai mājai! 02.09.2015 11:23

Logi ir kā acis – pa tiem māja skatās pasaulē un pasaule skatās mājā. Ar spodriem stikliem un sniegbaltiem rāmjiem skats uz abām pusēm droši vien gaišāks, vai ne? Tādēļ otu rokās, krāsu bundžu vaļā, un ceļš uz spodrību ir sācies!

Svaiga krāsa, un mēbeles kā jaunas 30.07.2015 09:32

Pārkrāsots vecais galds, vecais skapītis un vecā kumode. Svaigā krāsa mudinās noticēt: tev tiešām ir jaunas un košas mēbeles!

Koka fasādes krāsainās pārvērtības 17.06.2015 17:47

Mājas fasādes koka dēlīši šovasar gluži vai noskumuši: krāsa jau tā garlaicīgi tumša, bet nu pavisam nolupusi... Ja saimnieki ņemtu otu un labu krāsu, astoņus gadus varētu dzīvot mierā un priekā par fasādes spožumu. Ko tur domāt!? Krāsojam!

Lai terase vasarai gatava! 15.05.2015 14:34

Dzīve vasarā vienmēr sākas kā no jauna: saule spīd, grilā smaržo gaļa un glāzēs vizuļo kokteiļi. Ko darīt, ja dārza koka mēbeles un terase izskatās pelēcīgi un skumji? Ļoti vienkārši – jāpāreļļo, lai jauna vasaras dzīve arī terasei!

Metāla žogs – gluži kā jauns! 08.05.2015 12:07

Bija tik skaists žogs! Bet nu uz metāla parādās rūsa – kāds tur vairs skaistums... Arī dārza soliņa metāla kājas un šūpoles tādas nobružājušās slikti... Ko darīt? Metāla detaļas jāpārkrāso, un viss atkal būs kā jauns!

Iespējamie grīdu segumi. Kādu grīdu labāk izvēlēties? 26.02.2015 13:58

Iepazīstinām ar visiem iespējamiem grīdu segumiem, to īpšībām un priekšrocībām.

Būvnieki internetā sāk atklāti runāt par noziedzīgo ārprātu celtniecībā (3) 24.11.2013 09:48

Sociālajos tīklos un blogos pēdējās dienās tiek ievietosti dažādi celtnieku un speciālistu stāsti no personīgās pieredzes. 54 cilvēku nāves likušas sākt runāt, nebaidoties nosaukt savu uzvārdu. Stāstos jūtama un saprotama vainas apziņa- mēs klusējām, jo gribējām palikt apritē. Tiek uzskaitīti objekti, kuru celtniecības laikā savām acīm redzējuši paviršības. Deg termiņi, darbiem tiek līgti strādnieki bez vajadzīgām zināšanām un dokumentācijas, darbi tiek veikti steigā un rupji celtniecības pārkāpumi taupības nolūkos aizkrāsoti