Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:246, Did:0, useCase: 0

Saulessargs, kura priekšā „nav jāklanās” jeb klasiskais PARAFLEX BASIC.

Kas ir pirmais, kas jums iešaujas prātā izdzirdot vārdu – saulessargs?

Vai tas ir lietussargs, kas pasargā no saules stariem?
Vai liels lietussargs, kas iesprausts apaļa galda vidū?
Nešaubos, ka lielākajai daļai tieši šie apgalvojumi klasificējas ar saulessargu.

Tieši tādēļ SUNZOOM kompānija, kurā darbojas brīvdabas komforta eksperti, piedāvā saviem potenciālajiem un esošajiem klientiem vienkāršu, visiem zināmu un ērtu saulessargu PARAFLEX BASIC – saulessargs ar standarta stiprinājuma risinājumu - atbalsta stienis pa vidu.

Klasika ir visiem pierastas lietas. Tā nekad neiziet no modes un nekad nezaudē interesi apkārtējos. Tieši tāds ir arī šis saulessargs. Tā neapspriežamās priekšrocības ir augstas kvalitātes kupola karkass, krāsu, materiālu un formas daudzveidība.

PRAFLEX BASIC ir tieši tāds saulessargs, kādus mēs tos pazīstam un vizualizējam, izdzirdot šo vārdu:
• Skaists
• Tam ir stingra un vienkārša konstrukcija
• Plašs krāsu toņu klāsts
• Atpazīstama konfigurācija

PARAFLEX BASIC centrālā stiprinājuma stieņa diametrs ir 32mm un augstums 230 cm. Tas pieejams gan četrstūra (190x190cm), gan sešstūra (no 2.20 m līdz 2.70 m diametrā) formā.

Pozitīvi ir tas, ka, lai jūsu dzīvē ienāktu daudzveidība, nav jāpērk pilnīgi jauns saulessargs, bet gan tam, tāpat kā visiem citiem SUNZOOM saulessargiem, var vienkārši nomainīt tā audumu pret citu.

Lielākais plus šim saulessargam ir tas, ka tā priekšā nav jāklanās.
Kā to saprast?
Parasti saulessargu tirgū pieejami saulessargi, kurus ir ļoti neērti aiztaisīt. Taču ar PARAFLEX BASIC ir savādāk. Vienā no tā auduma malām ir iestrādāts rāvējslēdzējs, kas sniedzas no saulessarga kupola centra līdz malai, kas atvieglo aizvēršanas funkciju. Vienkārši aiztaisot to, saulessargu ar vienu rokas kustību var nolaist lejā bez dažādām akrobātiskām kustībām.

Lielākais PARAFLEX BASIC mīnuss ir tāds, ka tā komplektā neietilpst pamatne uz kuras novietot saulessargu. Taču, ņemot vērā to, ka šādas pamatnes var nopirkt jebkurā saimniecības veikalā, piemēram, JYSKā, tas ir maznozīmīgs šķērslis saulessarga iegādē.

Http://www.RezervesDALAS24.Lv