Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:246, Did:0, useCase: 0

Foto: Putni, lidojums pāri......

Rudenīgā 13. oktobra novakarē epadomi devās uz nesen atklātās mākslas un interjera galeriju IN3GA, Pulkveža Brieža ielā 39, apskatīt jaunu izstādi "'Putni, lidojums pāri..." Galerijā apskatāmi 20 autoru vairāk kā 50 darbi - gleznas, grafikas, skulptūras un porcelāns. Šajā zālē atlasīti darbi, kuros putns ir tēls, kas simbolizē brīvību, vieglumu un tieksmi uz pārpasaulīgo. Kad mēs paceļamies virs zemes, mēs kaut uz brīdi varam sajusties kā putni. Mēs lidojam.Visas ikdienas, pasaulīgās lietas paliek uz zemes, mēs saprotam, ka ar tām nesākas un nebeidzas mūsu dzīve. Un putni mums atgādina to katru dienu. Atliek tikai pacelt acis uz debesīm.
Ekspozīcijā piedalās: Arturs Akopjans, Laima Bikše, Anna Afanasjeva, Nikolajs Djomins, Ilze Emse-Grinberga, Viktors Karnauhs, Margarita Kovarzina, Nikolajs Krivošeins, Neonilla Medvedeva, Ramins Nafikovs, Andra Otto, Babkens Stepanjans, Jevgenijs Šitovs, Gita Šmite, Baiba Ūlande, Ilgvars Zalāns, Estere Zemīte, Jānis Ziņģitis, Nele Zirnīte, Ina Voroncova.
“Iekārtojot dzīves telpu - no mēbelēm līdz gaismas ķermeņiem un dzenoties pēc komforta, atcerēties arī par garīgajām vērtībām un dot iespēju sadarbībā ar māksliniekiem apjaust būtiskāko..." tā par galerijas ideju stāsta īpašniece Jeļena Stupaka.
Kaut uz brīdi sajusties kā putni un baudīt brīvību ikviens interesents var līdz 15 novembrim.

     [+] [-]

, 2011-10-14 15:30, pirms 8 gadiem
Dažas no gleznām ir dikti interesantas....

     [+] [-]

, 2011-10-15 12:59, pirms 8 gadiem
Kaut kas tajā visā ir.
Http://www.RezervesDALAS24.Lv