Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:246, Did:0, useCase: 0

Dabai un cilvēkiem draudzīgas īstas mēbeles no Foldlife

Vienkāršība, ekoloģija, daudzveidīgums, individuāla pieeja un pārliecinošs risinājums - tas viss raksturo Foldlife gofrētā kartona mēbeles mājai, dārzam, ofisam, izstāžu telpām. Visi izstrādājumi: soliņi, krēsli, galdi, skapji, plaukti, lampu abažūri, CD vāciņi, bukletu prezentācijas stendi u.c., kam uzņēmums veido dizainu, paredzēti ikdienas lietošanai gan telpās, gan brīvdabā. Tos var lietot visu vecumu ļaudis visos gadalaikos, naktī un dienas gaišajā laikā.

Gofrētais kartons ir materiāls, kura izgatavošanā 70% tiek lietota otrreizējās pārstrādes makulatūra. Foldlife mēbeļu gofrētā kartona loksnes netiek speciāli apstrādātas, tas ir papīrs. Tomēr lai tas jūs nebaida- visas mēbeles ir izturīgas un labi notur paredzēto svaru. Piemēram, uz kartona krēsla var sēdēt cilvēks, kura svars pārsniedz pat 100 kg. Tāpēc visas mēbeles ir ērti lietojamas gan mājās, gan skolās, atpūtā un darbā, kā arī dažādās biznesa situācijās- reklāmā, izstādēs utt.

Tie, kam ekoloģija un ekonomija ir ļoti svarīgi aspekti, Foldlife piedāvā atrisināt abus šos jautājumus! Dabai draudzīgie kartona stendi pārliecinoši izcels jūsu preces un pakalpojumus - tie iegūs skaidru zaļās domāšanas dimensiju! Vienreiz izmēģinot Foldlife stendus, jūs sapratīsiet, ka negribat vairs standartizētos plastmasas un alumīnija izstāžu iekārtojumus.Visas mēbeles ir kompakti salokāmas, tāpēc viegli pārvietojamas un transportējamas, kā arī daudzkārt izmantojamas. Jūs varat doties izbraukumā zaļumos un līdzi paņemt savus soliņus un galdiņu. Tās viegli ietilps jūsu automašīnā un neaizņems daudz vietas. Jāpiebilst, ka ņemot vērā materiālu, no kura mēbeles izgatavotas, pret tām jāizturas saudzīgi. Piemēram, nav vēlams tās atstāt laukā lietus laikā. Ja nu tā ir noticis- ziniet, mēbeles dabā ātri sadalās, nenodarot kaitējumu apkārtējai videi.

Jūs varat arī apdrukāt savas kartona mēbeles vai stendus. Individuālai lietošanai tās kļūst par grafiski apstrādātiem interjera dizaina priekšmetiem, bet biznesa vajadzībām apdrukāti soliņi, krēsli, galdi vai plaukti vēstīs par pasākuma organizatoru mērķiem, reklamēs zīmolu vai vienkārši informēs apmeklētājus. Pēc pasākuma beigām apmeklētājs mēbeli kā suvenīru var paņemt līdzi.
Tātad- apdrukātas Foldlife kartona mēbeles vai reklāmas stendi ir ne tikai funkcionāls priekšmets, bet arī iedarbīgs reklāmas objekts.
Apdrukājamas ir visas Foldlife ražotās kartona mēbeles, skapji un stendi! Ja jums ir ideja dizainam, rakstiet info@foldlife.com vai zvaniet +371 22568885 - Foldlife izstrādā individuālu apdrukas dizainu tieši jums.

Foldlife atbalsta atbildīgu, zaļu, videi draudzīgu dzīvesveidu un ražošanu. Atbalstīsim to arī mēs! Saudzēsim un mīlēsim dabu un sevi!

Vairāk informācijas: www.foldlife.lv

     [+] [-]

, 2011-07-13 17:49, pirms 8 gadiem
Oho, tas ir kas nedzirdēts. Būs jāpaskatās.

     [+] [-]

, 2011-07-13 23:19, pirms 8 gadiem
Labas, pārbaudīts!
120 kg izturēja...

     [+] [-]

, 2011-07-13 23:20, pirms 8 gadiem
Labas!
Pārbaudīts!
Iztur 120 kg..

     [+] [-]

, 2011-07-13 23:22, pirms 8 gadiem
labu miegu- epadomi.

     [+] [-]

, 2011-07-13 23:24, pirms 8 gadiem
Kur var dabūt kartona podiņus!

     [+] [-]

, 2011-07-20 11:03, pirms 8 gadiem
vai veikals tagad ir tikai Spīķeros vai arī vēl kur ir???

     [+] [-]

, 2017-02-24 12:58, pirms 2 gadiem
Ja kāds meklē kur var uztaisīt kvalitatīvu virtuves iekārtu, iesaku šo firmu https://up-mebeles.lv! Esmu tiešām starā par paveikto darbu!
Http://www.RezervesDALAS24.Lv