Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:240, Did:0, useCase: 0

Hariju Ozolu pieminot. Atvadīšanās 28.maijā

Drukāt
Hariju Ozolu pieminot. Atvadīšanās 28.maijā
Harijs Ozols

Vakar Latviju pāršalca sēru ziņu par tautā iemīļotā dziedošā aktiera, vīrišķīgi romantiskās balss īpašnieka, dziesmu autora, Harija Ozola aiziešanu mūžībā. Aktieris dziedājis vairākos duetos, bet pēdējos gados Latvijā kļuvis pazīstams ar neskaitāmiem romantiskiem un smeldzīgiem hītiem duetā ar mūziķi Santu Zapacku. Tieši šī dueta sociālo tīklu lapā ievietota sēru ziņu un informācija par atvadīšanos no iemīļotā mākslinieka, kā arī topošo atceres koncertu Harija mammai Antrai Liedskalniņai, kurš nu jau pārtaps atceres koncertā arī Harijam Ozolam.

No baltiem kalniem raupja migla nāk
No manas ticības raupja migla nāk
Jel esi žēlsirdīgs augstais kungs
Un nepamet pie kājām nakti mums

Es lūdzu tevi kā nabagi lūdz
Es lūdzu nepamet mūs
Es lūdzu gaismā mūs cel
No mūsu pleciem neticību vel

Lūgšana, ticība un mīlestība deva spēkus Harijam līdz pēdējam sirds pukstam cīnīties ar smago slimību, tomēr 25. maija rītā tautā iemīļotais dziedošais aktieris Harijs Ozols aizgāja mūžībā.

Atvadīšanās no Harija Ozola notiks 28. maijā pulkstens 11.00 Rīgas kremācijas centrā.

Vēlamies informēt, ka 18. oktobrī koncertzālē Rīga " Atceres koncerts Antrai Liedskalniņai", pie kura Harijs līdz pēdējam brīdim veltīja savu enerģiju, notiks jau kā atceres koncerts Harija māmiņai un Harijam.

Informācija no draugiem.lv profila Santa Zapacka&Harijs Ozols

Epadomi un KultūrasVēstis.lv redakcija un veidotāji skumst kopā ar Harija Ozola tuviniekiem un viņa mūzikas un daiļrades cienītājiem. Harijs Ozols vienmēr paliks gaišā atmiņā kā spilgta, talantīga, mīlestības un gaišuma pilna, personība.


Videointervija ar Hariju Ozolu Epadomi.lv 2011. gada jūnijā

     [+] [-]

, 2015-05-26 13:05, pirms 3 gadiem
"Kam tu, lūzi, ozoliņi,
Vai nav koku lūzējiņu?
Kam tu miri, bāleliņi,
Vai nav ļaužu mirējiņu?"

Man tik bezgala žēl...

Tev jābūt autorizētam,

" Šo līdzšinējo dzīvi esmu nodzīvojis tā, ka pašam ir prieks. Manā līdzšinējā rīcībā plusiņu ir daudz vairāk nekā mīnusu, tāpēc man nav, no kā baidīties, man nav tukšuma izjūtas."
/ Valters Frīdenbergs /


Http://www.RezervesDALAS24.Lv