Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource1), Fid:128, Did:0, useCase: 0

Futbola zvaigznes – zīmolu sejas

Redakcija
Redakcija

Laikā, kad vīrieši ar aizturētu elpu seko Pasaules čempionāta norisei Brazīlijā, sieviešu skatienus kā magnēts pievelk milzum daudzie simpātiskie, slavenie un veiksmīgie sportisti, kurus vieno mīlestība pret futbolu.

Raksts ievietots sadarbībā ar pirmo skaistumkopšanas industrijas servisa portālu Latvijā Intensa.Pro

Neraugoties uz iespaidīgajiem honorāriem, dažādu pasaules valstu izlasēs spēlējošajiem sportistiem futbols nebūt nav vienīgais ienākumu avots. Gana daudzi savulaik bijuši dažādu kosmētikas zīmolu sejas. Spēks, apņēmība un vīrišķība – etalons, kam vēlas līdzināties visas pasaules stiprā dzimuma pārstāvji.

Intensa.Pro piedāvā nelielu ieskatu futbolistu modeļu karjerā un atgādina, kuri futbolisti dažādos laika posmos bijuši kosmētiskas zīmolu sejas.

Viens no vadošajiem vīriešu kosmētikas ražotājiem Gillette savas produkcijas reklamēšanu nereti uztic futbolistiem. Skuvekļus un citus skūšanās piederumus ir reklamējis viens no labākajiem uzbrucējiem Andrejs Ševčenko, arī polis Roberts Levandovskis, Francijas izlases spēlētājs Terijs Anrī, un pat slavenais anglis Deivids Bekhems.

Reklāmu radītāji, protams, nevarēja pretoties Portugāles izlases kapteiņa Krištianu Ronaldu šarmam, un tā viens no pievilcīgākajiem un spilgtākajiem futbolistiem kļuva par šampūnu Clear Vita ABE seju.

Arī L’Oreal nav laidis secen iespēju sadarboties ar futbola zvaigznēm. Jo kurš gan vairāk par futbolistu zinās par svīšanu? Men Expert līnijas antiperspirantus mudināja pirkt slavenais Francijas izlases uzbrucējs un kluba Manchester United zvaigzne Ēriks Kantons un vācietis Mihaels Ballaks. Reklāmas klipos redzami nemitīgā steigā esoši vīrieši, taču neraugoties uz to viņu baltie krekli ir sausi un tīri jebkuros apstākļos. Vai nav brīnums?

Futbola tēmas turpinājumā L’Oreal mitrinošās līnijas reklamēšanu uzticēja Juventus komandas pārstāvjiem. Grūti pat iedomāties, cik daudzi pircēji nespēja pretoties Džanluidži Buffna, Nikola Legportaljē, Mauro Kamorenzī un Mohameda Sissoko valdzinošajiem smaidiem!

Kopā ar futbola kluba Milan spēlētajiem reklāmas akciju organizēja arī pazīstamais skūšanās produktu ražotājs Nivea. Futbolisti izgāja laukumā ar neticami garām bārdām, kas, protams, izraisīja apkārtējo sajūsmu. Klipa beigās spēlētāji izklāja uz laukuma plakātu, kuru rotāja uzraksts „Vai nu pārstāj skūties vai arī nopērc Nivea for men!” Akcija izdevās patiesi krāšņa un iespaidīga.

Savukārt 2014. gada Biotherm Homme reklāmas kampaņu prezentēja 44 gadus vecais Minhenes kluba Bavaria bijušais spēlētājs, kas šobrīd ir slavens sporta komentētājs, Biksanta Lizarazjū. Sportista stils, harizma un enerģija atspoguļo Biotherm International vērtības, savu zīmola sejas izvēli pamatoja kompānijas ģenerāldirektors Patriks Kullengergs.

Materiālu sagatavoja Intensa.pro redakcija