Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:363, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Aicina pieteikt projektus 2018. gada Tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursam

Redakcija
Redakcija

Lai nodrošinātu tradicionālo kultūras pasākumu norisi Rīgā 2018. gadā, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments (RD IKSD) aicina pieteikt projektus Tradicionālo kultūras pasākumu finansēšanas konkursam.

Pieteikumu iesniegšana konkursam tiek organizēta vairākos posmos.

Līdz 2018. gada 12. februāra plkst. 16.00 ir jāiesniedz projektu pieteikumus Lieldienu pasākumiem un koncertiem, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltītiem pasākumiem, Mātes dienai un Starptautiskajai ģimenes dienai veltītiem koncertiem, Starptautiskās bērnu aizsardzības dienas sarīkojumiem, Komunistiskā genocīda upuru piemiņas dienas atzīmēšanai 14. jūnijā, kā arī ielīgošanas pasākumiem.

Līdz 2018. gada 12. marta plkst. 16.00 ir jāiesniedz pieteikumi pasākumiem „Rīgas svētki 2018” un Mūsdienu kultūras forums “Baltā nakts 2018”.

Līdz 2017. gada 9. aprīļa plkst. 16.00 jāiesniedz projekti Lāčplēša dienas un Latvijas Republikas proklamēšanas 100. gadadienai veltītiem koncertiem un pasākumiem 18. novembrī, kā arī Ziemas saulgriežu sarīkojumiem, Adventa un Ziemassvētku pasākumiem.

Konkursa nolikums un saistītie dokumenti pieejami Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta tīmekļa vietnē kultura.riga.lv - Jaunumi sadaļās „Aktuāli” un “Finansēšanas konkursi”.
Projektu pieteikumi jāiesniedz RD IKSD, Klientu apkalpošanas centrā,

Kr. Valdemāra ielā 5, darba dienās no plkst. 9.00 līdz 16.00, kā arī elektroniskā formātā jānosūta uz e-pasta adresi konkurss.pasakumi@riga.lv. Tālrunis informācijai: 67043670.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk