epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Video: Gada citāti. Andris Bērziņš: "Agrāk pie galda dziedāja un mazliet iedzēra, tagad..."

Latvijas mākslas un kultūras portāls KultūrasVēstis.lv arī 2016. gadā turpināja jūs iepazīstināt ar kultūras jaunumiem video formātā. Materiālu sakrājies daudz, tāpēc janvārī atcerēsimies spilgtākos citātus no dažādās intervijās vai īsās sarunās dzirdētā un filmētā.

Kā pirmo piedāvājam aktiera Andra Bērziņa teikto par rietumu kultūras ietekmi un tikumiem, kas mainījušies saisiībā ar dziedāšanu draugu lokā. Andris Bērziņš: "Atceros, 60-tajos gados mājās pie galda daudz dziedāja, ieēda un mazliet iedzēra, tagad daudz dzer un ēd, bet nedzied vispār!"

Drukāt
Drukāt

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Tad, kad mēs ar prātu izdomājam biznesa plānus, kad mēs saliekam vēl ciparus apakšā – viss ir ļoti skaisti. Tāpat arī tad, kad mēs pārzinām tirgu vai pašu darbības nozari – viss ir ļoti jauki, bet… vājā vieta tajā visā ir tā, ka mēs visu laiku lietojam savu prātu, tas nozīmē – kreiso smadzeņu puslodi. To loģisko puslodi, kurā mēs neļaujam vaļu emocijām, un līdz ar to daļa šīs informācijas nekad nenokļūst sirdī.
Un var gadīties tā, ka mums, visu mūžu strādājot, nāk ļoti daudz naudas, bet sirds tur galīgi nav klāt. Un tad iznāk tāda lieta, ka sāk kaut kas jukt...
Un ko tu lai dari, ja naudas nav un arī sirds tev nestāv klāt?
Sāk jukt. Un tad brūk un brūk…

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk