epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Foto: Pilsētas svētki LEĻĻU GALVASPILSĒTĀ Preiļos

Aizritējuši kārtējie Preiļu pilsētas svētki 2015, kas šogad savus apmeklētājus pārsteiguši ar vēl nebijušām aktivitātēm un pasākumiem. Trīs dienu garumā labu laiku un visdažādākās aktivitātes baudīja gan pilsētas iedzīvotāji, gan tās viesi. Taču kā centrālais svētku notikums atzīmējams PIRMAIS STARPTAUTISKAIS AUTORLEĻĻU FESTIVĀLS, kura laikā apmeklētājiem tika dota iespēja iepazīties ar 24 mākslinieku darbu augļiem, kā arī piedalīties radošajās leļļu darbnīcās.

Foto: KultūrasVēstis.lv

Tev jābūt autorizētam,

Dienas citāts vairāk

Tad, kad mēs ar prātu izdomājam biznesa plānus, kad mēs saliekam vēl ciparus apakšā – viss ir ļoti skaisti. Tāpat arī tad, kad mēs pārzinām tirgu vai pašu darbības nozari – viss ir ļoti jauki, bet… vājā vieta tajā visā ir tā, ka mēs visu laiku lietojam savu prātu, tas nozīmē – kreiso smadzeņu puslodi. To loģisko puslodi, kurā mēs neļaujam vaļu emocijām, un līdz ar to daļa šīs informācijas nekad nenokļūst sirdī.
Un var gadīties tā, ka mums, visu mūžu strādājot, nāk ļoti daudz naudas, bet sirds tur galīgi nav klāt. Un tad iznāk tāda lieta, ka sāk kaut kas jukt...
Un ko tu lai dari, ja naudas nav un arī sirds tev nestāv klāt?
Sāk jukt. Un tad brūk un brūk…

/Aktieris Varis Vētra/

Avots: EpadomiTV arhīvs

Izrāžu videofragmenti vairāk

Videointervijas vairāk