Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 0


Jaungada naktī Rīgas Latviešu biedrības namā brīnumus uzburs burvju mākslinieks Dante Pecolli

Redakcija
Redakcija

Šogad, Rīgas Latviešu biedrības nams, atjaunojot tradīcijas, durvis vērs krāsainam Jaungada sagaidīšanas pasākumam, aicinot ikvienu sagaidīt gadumiju kopā ar komponistu Mārtiņu Braunu, mūziķi Normundu Jakušonoku , Latvijas jaunāko profesionālo burvju mākslinieku Danti Pecolli un daudziem citiem vakara dalībniekiem.

Vakara dalībniekiem būs tā retā izdevība klātienē iepazīt Latvijas jaunākā burvju mākslinieka Dantes Pecolli trikus un burvju prasmes īpašā Jaungada nakts programmā. Dante ir neticami harismātisks, talantīgs uzlecošs burvju mākslas talants, kas pārsteidz un ar savu šarmu un apbur ikvienu skatītāju.

Jaunajā 2020.gada svinību naktī Rīgas Latviešu biedrības namā skanēs komponista Mārtiņa Brauna skaņdarbi paša komponista un Zanes Gudrās izpildījumā no jaunās programas " Gaismas lāse" , savukārt Jaungada nakti jautrā mūzikas pavadījumā viesi varēs izdejot Normunda Jakušonoka un viņa grupas pavadījumā.

Vakara gaitā paredzēta arī tikšanās ar Ziemassvētku vecīti, zīlnieci, laimes liešana un citas atrakcijas. Neizpaliks arī svētku svinīgais brīdis, kad pasākuma viesi varēs noklausīties un noskatīties Valsts prezidenta uzrunu un svētku salūtu. Savukārt, lai šis pasākums paliktu atmiņā, un ikviens pagūtu apturēt mirkli gadumijā, šo brīdi varēs iemūžināt īpaši sagatavotā fotostūrītī.

Biļetes uz pasākumu Biļešu paradīzes kasēs vai Bilesuparadize.lv