Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Porcelāna apgleznošanas darbnīca Lieldienās Rīgas Porcelāna muzejā 1. un 2. aprīlī

Radošās darbnīcas ir Rīgas Porcelāna muzeja viens no darbības virzieniem, ko muzejā piedāvā paralēli ekspozīcijas apskatei, izstādēm un ekskursijām. Katru mēnesi apmeklētājiem izglītojošas programmas ietvaros iespējams iepazīties ar dažādiem porcelāna dekorēšanas veidiem, apstrādes tehnikām un instrumentiem.

Lieldienu porcelāna darbnīcas īpašais piedāvājums Rīgas Porcelāna muzejā būs pieejams 1. un 2. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 17.00. Jebkurš interesents varēs izgatavot savu unikālo suvenīru vai dāvanu tuviniekiem un draugiem, apgleznojot porcelāna trusīšus, olas un olu trauciņus ar īpašajām keramiskajām krāsām.
Īpašā piedāvājuma priekšmetu skaits ir ierobežots, taču apgleznošanas priekšmetu klāstā būs pieejami arī citi porcelāna trauki un suvenīri. Apgleznotos traukus apdedzina keramikas krāsnī, krāsa iekūst glazūrā un tos ir iespēja izmantot kā ikvienu porcelāna izstrādājumu. Gatavos darbus varēs saņemt divu nedēļu laikā.

Darbnīcu vadīs muzejpedagoģes – mākslinieces Arta Baltā un Astra Kaprāne.

Dalības maksa darbnīcā EUR 5.10 - 19.10 (atkarībā no izvēlētā priekšmeta).

Ieeja muzejā 1. un 2. aprīlī bez maksas.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk