Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 0


Multimediālais šovs GADALAIKI sola unikālu video performanci

Redakcija
Redakcija

28. martā pulksten 19 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” multimediāla projektā - koncertšovā pianista Vestarda Šimkus un vijolnieces Darjas Smirnovas izpildījumā varēs baudīt Antonio Vivaldi un Pētera Vaska radīto mūziku, ko saista nosaukums „Gadalaiki”, kur mūzika tiks papildināta ar krāšņu gaismu un video performanci no Latvijas vadošajiem video un gaismas māksliniekiem! GADALAIKI koncertuzveduma apmeklētājiem tiks dota unikāla iespēja klasiskās mūzikas slavenos skaņdarbus baudīt reizē ar speciāli radītu 3D video un gaismas performanci vienkopus ar Vestardu Šimku, Darju Smirnovu, Liepājas kamerorķestri, piedaloties Latvijas labākajiem video un gaismu māksliniekiem. Tas būs Mārtiņa Feldmaņa gaismu šovs koncerta pirmajā daļā, savukārt koncerta otrajā daļā tās būs video projekcijas, ko katrs savam gadalaikam radīs Artis Dzērve, Ineta Sopunova, Vikijs (Viktors Keino) un Mīnus Astoņi (Andris Vētra).

Liena Dāvida

Pielikumipirmd., 16. dec. 12:39 (pirms 20 stundām)

kam: info, diskrētā kopija: es

INFORMĀCIJA MEDIJIEM

2019. gada 16. decembris

Multimediālais šovs GADALAIKI sola unikālu video performanci, ko veidos speciāli izveidota video mākslinieku apvienība!

28. martā pulksten 19 Liepājas koncertzālē “Lielais dzintars” multimediāla projektā - koncertšovā pianista Vestarda Šimkus un vijolnieces Darjas Smirnovas izpildījumā varēs baudīt Antonio Vivaldi un Pētera Vaska radīto mūziku, ko saista nosaukums „Gadalaiki”, kur mūzika tiks papildināta ar krāšņu gaismu un video performanci no Latvijas vadošajiem video un gaismas māksliniekiem!

GADALAIKI koncertuzveduma apmeklētājiem tiks dota unikāla iespēja klasiskās mūzikas slavenos skaņdarbus baudīt reizē ar speciāli radītu 3D video un gaismas performanci vienkopus ar Vestardu Šimku, Darju Smirnovu, Liepājas kamerorķestri, piedaloties Latvijas labākajiem video un gaismu māksliniekiem. Tas būs Mārtiņa Feldmaņa gaismu šovs koncerta pirmajā daļā, savukārt koncerta otrajā daļā tās būs video projekcijas, ko katrs savam gadalaikam radīs Artis Dzērve, Ineta Sopunova, Vikijs (Viktors Keino) un Mīnus Astoņi (Andris Vētra).

Katrs no projektā iesaistītajiem VJ (video māksliniekiem) veidos savu redzējumu par atsevišķo gadalaiku – tādējādi, sniedzot iespēju, pasākuma apmeklētājiem baudīt absolūti atšķirīgu video interpretāciju par GADALAIKU tēmu!

Latvijā atpazīstamie video performanču veidotāji Artis Dzērve, Ineta Sopunova, Vikijs un Mīnus Astoņi izvēlējušies sev interesantāko gadalaiku, kuru tad katrs ar savu atšķirīgo redzējumu un pasniegšanas stilu prezentēs šova apmeklētājiem. Katra no Gada “sadaļām” būs krasi unikāla un atšķirīga un tajā pat laikā tās vienos kopīgais gada ritējums mainīgā harmonijā - tieši tāpat, kā to pasniedzis Antonio Vivaldi.

Pasākuma pirmajā daļā pianists Vestards Šimkus klausītājus priecēs ar Pētera Vaska klavierdarbu ciklu „Gadalaiki”, kur noskaņu papildinās Mārtiņa Feldmaņa veidotais gaismu šovs, bet koncerta otrajā daļā sekos Antonio Vivaldi skaņdarbs – četru vijolkoncertu cikls "Pavasaris", "Vasara", "Ziema" un "Rudens". Kopā ar Liepājas kamerorķestri to atskaņos viena no Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra spožākajām vijolniecēm Darja Smirnova.

GADALAIKI koncertšovs sola pasākuma apmeklētājiem neaizmirstamu pieredzi klasiskās mūzikas baudījumam vienkopus ar mūsdienīgu video un gaismas performanci!

Biļetes uz koncertu „Gadalaiki” jau pieejamas visās „Biļešu paradīzes” tirdzniecības vietās un Bilesuparadize.lv

Koncertu atbalsta „Delfi”, „Pastaiga” un „Moller Auto”.