Layout: current: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104 ), alternative: getContentLayout (Cid: Cache\Templating\LayoutCustomizations\Epadomi\CustomizationSource104), Fid:368, Did:0, useCase: 0

epadomi/Tava virtuve/Epadomi TV/Arhīvs/Reklāma

Aukstās modes izpārdošana Kalnciema kvartālā 17. februārī

Redakcija
Redakcija

17. februārī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā notiks vērienīgākais aukstās sezonas tirgus, kurā satiksies Latvijas modes un dizaina meistari, izpārdodot ziemas kolekcijas apģērbus, apavus un aksesuārus par īpaši izdevīgām cenām. Tirgus sola apmeklētājiem unikālus atradumus un „visaukstākās” atlaides līdz pat -50%.

Aukstās modes izpārdošana norisināsies gan ārā, tirgus laukumā, gan omulīgajās iekštelpās visa Kalnciema kvartāla teritorijā: Vīnu veikala zālē, galerijas pop-up veikalā un zilajā verandā.

Pasākumā vienuviet sastapsies vairāk nekā 100 stila meistaru no visas Latvijas. Savus darinājumus par īpašām cenām piedāvās gan jau daudziem pazīstami zīmoli, kā Ecattus, TOOCHE, YUTA, Moth, gan jauni modes dizaineri – Sweets&Knits, Baltie darbi un citi. Mazākos apmeklētājus ar siltām un košām ziemas precēm iepriecinās Hebe, Zaza Couture, Rock’n’Mouse, PETRA.lv, Karla.lv, Wuf Kids. Aukstajai modei pieder arī aksesuāri, par ko gādās Ginger Craft, KUMA Design, ROTAA. Oriģinālas somas no avīzēm piedāvās 3 Wind Knots, kā arī daudzveidīgu un kvalitatīvu somu klāstu sarūpēs Daiļrades Dizains un MARUU Leather.

Visi modes mīļi aicināti nobaudīt karstu sestdienas branču ziemīgajā ābeļdārzā, ko pasniegs restorāni El Santo X, Eco Catering, Māja. Par sildošiem dzērieniem būs parūpējies Kalnciema kvartāla Vīnu veikals. Savukārt Latvijas zemnieki priecēs ar veselīgām dabas veltēm un imunitāti stiprinošiem brīnumlīdzekļiem.
Papildus plkst. 11.00 līdz 15.00 bērni ar vecākiem aicināti attīstīt loģisko domāšanu prāta spēlēs kopā ar Royal Games, kur par pamatu ņemta pasaulē populārā spēle tetris. Spēlei ir daudz variāciju, un katra atšķiras ar sarežģītības pakāpi. Spēles radītāji izaicina iziet visus līmeņus, lai iegūtu īpašo balvu. Piedalīties varēs viens, divatā vai visa ģimene. Dalība ir bez maksas.

Aukstās modes izpārdošana būs vienīgais ziemas modes tirgus. Nākamais sekos 2018. gada 26. maijā – lielā MODES UN DIZAINA DIENA vasaras sezonai, kur aicināti piedalīties gan jau sevi pieteikuši Latvijas zīmoli, gan jauni ideju radītāji.

Izrāžu videofragmenti vairākVideointervijas vairāk